Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Kultowe urządzenie powraca do Lidla. Klienci będą zachwyceni
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 07.06.2024 22:17

Kultowe urządzenie powraca do Lidla. Klienci będą zachwyceni

lidl
Fot. materiały własne

Termorobot Monsieur Couisine, czyli popularny Lidlomix, trafił do sprzedaży w okazyjnej cenie. Zniżka jest znacząca, zaoszczędzić można 700 zł, jednak aby z niej skorzystać, konieczne jest spełnienia pewnych warunków i wykazanie się minimalną inicjatywą. 

“Lidlomix” w okazyjnej cenie

Jak donosi Wirtualna Polska, już 10 czerwca w sklepach Lidl termorobot Monsieur Couisine dostępny będzie w cenie 1799 zł. Zaoszczędzić można sporo - w standardowej dystrybucji trzeba za niego zapłacić nawet 2,5 tys. zł.

Aby skorzystać z propozycji, konieczne jest zainstalowanie aplikacji Lidl Plus na smartfonie. Na tym jednak nie koniec - trzeba w niej aktywować specjalny, dostępny tam kupon zniżkowy. 

Te urządzenia zużywają najwięcej prądu. Eksperci radzą, jak oszczędzać

Co oferuje termorobot z Lidla?

W pudełku oprócz samego robota znajdziemy też pojemnik do miksowania wykonany ze stali nierdzewnej - jego pojemność to 4,5 l. Ponadto w zestawie sprzedawany jest także wkład do gotowania, zestaw do gotowania na parze z nakładkami i pokrywą, wkładka nożowa oraz nasadka mieszająca.

Silnik zamontowany w urządzeniu Monsieur Couisine pozwala na osiągnięcie od 125 do 5500 obrotów na minutę. Gotować można z maksymalną mocą 1050 W, miksować z 1000 W. Urządzenie ogrzewa maksymalnie do 130 stopni, przy czym minimalne podgrzewanie odbywa się w temperaturze 37 stopni.

Setki przepisów na dania

Na pamięci urządzenia zapisano ponad 600 przepisów i można pobierać kolejne. Receptury są automatycznie modyfikowane proporcjonalnie do zwiększonej liczby porcji, które zamierzamy przygotować. Dostępna jest także obsługa za pośrednictwem smartfonu wyposażonego w Asystenta Google.