Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Orange rozdaje gratisy. Wyjątkowa oferta na Dzień Dziecka
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 30.05.2024 20:51

Orange rozdaje gratisy. Wyjątkowa oferta na Dzień Dziecka

Orange
Fot. materiały własne

Orange przygotowało wyjątkowe bonusy z okazji Dnia Dziecka. Klienci na kartę oraz abonamentowi mogą skorzystać z darmowych pakietów i usług. Jak odebrać swoje gratisy?

Specjalne bonusy dla klientów na kartę

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, Orange przygotowało atrakcyjne oferty dla swoich klientów korzystających z usług na kartę. Bez względu na to, czy jesteś nowym, czy obecnym użytkownikiem, możesz odebrać darmowy pakiet, który obejmuje rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu oraz dodatkowe gigabajty danych.

Polska 2050 chce walki z hejtem. Pomysł wzbudza wątpliwości Google promuje polski region. Czekają specjalne atrakcje

Jak skorzystać z oferty?

Proces odbierania gratisów jest bardzo prosty i można go wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy wysłać SMS-a lub skorzystać z aplikacji Mój Orange. Po wysłaniu odpowiedniego kodu, bonus zostanie automatycznie przypisany do konta. Co więcej, osoby korzystające z aktywnej usługi "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB" otrzymają przedłużenie ważności swojej usługi oraz dodatkowe gigabajty danych. Oferta jest dostępna tylko do 1 czerwca, więc nie można zwlekać z jej aktywacją.

W zależności od posiadanej taryfy, dostępne są różne bonusy:

  • Orange Free i Orange IoT: Wyślij SMS o treści "DZIECKO", a otrzymasz 5 GB danych oraz pakiet bez limitu na 5 dni.
  • Zawsze Bez Limitu: Wyślij SMS o treści "NIESPODZIANKA", aby zyskać 2,5 GB internetu oraz pakiet bez limitu na 5 dni.
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB: Wyślij SMS o treści "PREZENT", co przedłuży ważność Twojego pakietu o dodatkowe 5 dni oraz dorzuci bonusową liczbę gigabajtów.
     

ZOBACZ TAKŻE: Kupujesz na Temu i Shein? “Wielopoziomowe naruszenie przepisów”

Bonusy dla klientów abonamentowych

Orange nie zapomniało także o swoich klientach abonamentowych. Z okazji "Środy z Mój Orange" operator przygotował specjalną ofertę: usługę "Zabezpiecz PESEL" za darmo na dwa miesiące. Usługa ta chroni dane osobowe przed nieautoryzowanym wykorzystaniem, a po okresie promocyjnym kosztuje 10,99 zł miesięcznie. 

Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy wejść w aplikację Mój Orange i aktywować usługę. Można z niej zrezygnować w dowolnym momencie.