Orange

Orange
14.06.2024 12:51 Doładowujesz telefon na kartę? Oszuści mogą wyczyścić ci konto

Cyberprzestępcy wzięli na celownik klientów Orange korzystających z oferty prepaid. Podszywają się pod operatora, tworząc fałszywe strony internetowe, które wyłudzają dane do logowania oraz informacje o kartach płatniczych. CSIRT KNF ostrzega przed oszustwem, które może prowadzić do kradzieży pieniędzy.

Orange
30.05.2024 20:51 Orange rozdaje gratisy. Wyjątkowa oferta na Dzień Dziecka

Orange przygotowało wyjątkowe bonusy z okazji Dnia Dziecka. Klienci na kartę oraz abonamentowi mogą skorzystać z darmowych pakietów i usług. Jak odebrać swoje gratisy?

ludzie ze smartfonami
02.04.2024 22:45 Ważny komunikat dla klientów Orange. "Karta SIM zostanie zablokowana"

Trwa nowa kampania phishingowa, której ofiarami mogą paść przede wszystkim klienci sieci Orange. Otrzymują oni bowiem wiadomości tekstowe, według których powinni oni dokonać weryfikacji swojego numeru telefonu. Inaczej stracą dostęp do usług Orange.

seniorka ze smartfonem
26.03.2024 00:51 Nowość w Orange. Opaska SOS może uratować życie

Orange wprowadził do swojej oferty urządzenie, które może okazać się niezwykle przydatne dla wszystkich osób, które wymagają opieki i ich opiekunów. Opaska SOS może informować o niebezpiecznych sytuacjach i dosłownie ratować zdrowie i życia.

ludzie ze smartfonami
23.03.2024 21:31 Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast go usuń

Formy phishingu ewoluują, jednak wciąż często wykorzystywanym przez oszustów narzędziem są tradycyjne wiadomości tekstowe. Mechanizmy antyspamowe znane z komunikatorów działają w nich tylko w ograniczonym zakresie, co zachęca napastników. Orange Polska wydało zestaw zaleceń, jak radzić sobie z zagrożeniem.

Orange
24.02.2024 14:33 Orange ogłosił nowości: zupełnie nowe funkcje w aplikacji mobilnej

Orange zaprezentował ważną nowość w aplikacji Mój Orange, z której będą mogli skorzystać wszyscy klienci sieci podczas korzystania z internetu od Orange za pośrednictwem Wi-Fi. Operator zapowiedział także, że w programie pojawią się kolejne usługi związane z siecią domową.

smartfon
22.01.2024 22:48 Obowiązkowa usługa na ferie. Orange uruchamia pakiet "Bezpieczny Roaming"

Wśród zimowych nowości zaprezentowanych przez Orange warto zwrócić uwagę na nową usługę Bezpieczny roaming. Dzięki niej, co może być szczególnie w cenie w okresie ferii, kiedy część Polaków wyjeżdża za granicę, można zabezpieczyć się przed wysokimi rachunkami, także poza UE.

None
22.01.2024 18:47 Zmiany w ofercie Orange TV. Zniknęła część ważnych programów

Oferta Orange została uszczuplona o część kanałów. Osoby, które zechciałyby aktualnie rozpocząć korzystanie z oferty, nie mają możliwości skorzystania z oferty kanałów Canal+. 

telefon
20.01.2024 08:49 Prawdziwe 5G w końcu w Polsce! Co zrobić, by zacząć korzystać z nowego standardu?

Po latach opóźnienia i wyczekiwania w końcu możemy być świadkami wdrożenia prawdziwego 5G w Polsce. Pierwsi operatorzy poinformowali już o wykorzystaniu nowych częstotliwości, dzięki czemu można już uczciwie powiedzieć o tym, że sieć (nie tak już) nowej generacji w końcu jest świadczona w Polsce zgodnie z jej specyfikacją. Nawet jeśli jej aktualny zasięg jest relatywnie niewielki.

None
18.01.2024 21:13 Pierwsza taka usługa w Polsce. Swój numer telefonu można przekazać innej osobie

Orange poinformował o dostarczeniu nowej możliwości przekazywania numerów. Według operatora jest to pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku, dzięki któremu przekazać numer można samodzielne i bez konieczności wizyty w salonie czy przekazywania woli takiej zmiany korespondencyjnie.

orange
04.01.2024 11:58 Przydatna usługa Orange na 2 miesiące za darmo. W sam raz na ferie

Wielkimi krokami nadchodzi okres ferii, podczas których niezwykle przydatna może się okazać możliwość zdalnego sprawdzania, gdzie konkretnie znajdują się członkowie rodziny. Tej potrzebie wyszedł naprzeciw Orange, który zdecydował się na darmowe udostępnienie jednej z usług geolokalizacyjnych.

orange
16.11.2023 09:10 Orange ostrzega klientów. Fałszywe faktury są bardzo niebezpieczne

Zespół CERT działający w ramach Orange przestrzega przed nowym atakiem narażającym na szwank bezpieczeństwo klientów tej sieci. Uwagę zwraca, że atakujący włożyli w jego dopracowanie sporo pracy, przez co całość wypada przekonująco i jest tym bardziej groźna.

salon orange
02.11.2023 14:07 Darmowe 100 GB internetu w Orange na kartę. Trzeba się pośpieszyć

W przypadku części użytkowników to nie koszt połączeń czy wiadomości tekstowych jest dziś istotny przy wyborze abonamentu, lecz cena bezprzewodowego dostępu do internetu oraz limity wykorzystania danych. W odpowiedzi na to Orange przygotowało dla swoich klientów prezent.

salon Orange
27.10.2023 14:57 W końcu prawdziwe 5G w Polsce. Orange pochwalił się prędkościami

Przed tygodniem w ciągu 3 dni od rozpoczęcia aukcji na częstotliwości 5G informowaliśmy o jej rozstrzygnięciu i przyznaniu dostępu do częstotliwości czterem polskim operatorom. Po trzech lata przestoju prace nad prawdziwym 5G w Polsce w końcu nabierają tempa. Potwierdzają to wyniki testów.

pieniądze
26.10.2023 09:30 Już się zaczęło, można zgarnąć świetne nagrody. Wystarczy zrobić tę jedną rzecz

Ruszyła nowa specjalna loteria, w puli są aż 123 nagrody. Wśród nich można znaleźć iPhone 14 Pro, Samsunga Galaxy S23 Ultra oraz nagrody pieniężne. Czas akcji jest ograniczony. Co trzeba zrobić, by zgarnąć upominek?

None
20.10.2023 12:24 Mobilny internet w Polsce w końcu przyśpieszy. Aukcja na częstotliwości 5G rozstrzygnięta

Ponad trzy lata – tyle musiało upłynąć od unieważnienia pierwszej aukcji na częstotliwości wykorzystywane w standardzie 5G do ogłoszenia zakończenia nowej licytacji. W końcu jednak doczekaliśmy się i wszystko wskazuje na to, że do Polski w końcu zawita sieć o parametrach, które faktycznie są zgodne z nowym standardem.

None
17.10.2023 11:36 W końcu będziemy mieć prawidziwe 5G. Urząd Komunikacji Elektronicznej uruchomił aukcję

Choć modem obsługujący 5G znajdziemy w coraz większej liczbie smartfonów, to jednak w Polsce ich posiadacze muszą w dużej części obejść się smakiem nowego standardu. Dotychczas uruchomione częstotliwości niewiele mają wspólnego z „prawdziwym” 5G i należy je określać raczej jako 4,5G. Wkrótce się to jednak diametralnie zmieni za sprawą uruchomienia aukcji na nowe częstotliwości. Dzięki nim w Polsce wreszcie będzie można korzystać z pełni możliwości 5G.

pieniądze
07.10.2023 10:46 Wielu Polakom należy się zwrot środków za usługi znanego operatora. Ekspert doradza, jak odzyskać pieniądze

Korzystanie z infolinii różnych instytucji i usługodawców to norma. Wielu z nich informuje, że za taką formę kontaktu naliczane są opłaty. Co jednak w przypadku, gdy okazuje się, że były one pobierane bezzasadnie? Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podał niedawno informację, że tak właśnie robił znany operator telefonii komórkowej. Ponadto w grę wchodzą opłaty za diagnozę zgłaszanych usterek. Radca prawny Sylwia Werpachowska z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy wyjaśnia, jak odzyskać pieniądze.

pieniądze
25.09.2023 13:48 Ostatni moment, by zaoszczędzić nawet 425 zł. Wniosek do operatora można złożyć jeszcze tylko do jutra

Już tylko do jutra można skorzystać ze specjalnej oferty, która pozwala sporo zaoszczędzić. Znaczne zniżki obejmą zarówno nowych, jak i stałych klientów. Warto się pospieszyć i skorzystać, bo czas goni, a w portfelu może zostać nawet 425 zł.

pieniądze
23.09.2023 10:48 Nawet 5 miesięcy bez opłat. Fantastyczna oferta Orange, znamy szczegóły

Dzięki nowej ciekawej ofercie promocyjnej można sporo zaoszczędzić. Przygotowano znaczne zniżki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Chodzi o nawet 5 miesięcy bez opłat za abonament w Orange. Czas jednak goni. Warto się pospieszyć i skorzystać, bo kwoty, które da się w ten sposób oszczędzić, są znaczące. Na czym dokładnie polega promocja?