Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nowy darmowy kanał w polskiej telewizji. Jest oficjalna decyzja
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 29.04.2024 11:10

Nowy darmowy kanał w polskiej telewizji. Jest oficjalna decyzja

telewizor, pilot
Fot. Freepik/Drazen Zigic

W polskim krajobrazie telewizyjnym szykuje się nowy dodatek, który przybliży widzom sekrety podróży i kulinarnych odkryć. Ta intrygująca propozycja, która niedługo zagości wśród dostępnych kanałów, obiecuje bogactwo treści dla miłośników zarówno podróży po Polsce, jak i eksploracji kulinarnych specjałów.

Gdzie go można obejrzeć?

W polskiej telewizji pojawi się nowy darmowy kanał, który będzie dostępny dla wszystkich miłośników podróży i kuchni. Choć na razie nie jest precyzyjnie określone, kiedy dokładnie trafi do oferty operatorów kablowych i IPTV, to już teraz wiadomo, że będzie można go oglądać również przez Internet, na platformie Pilot WP.

Facebook usuwa jedną z ważnych funkcji. Wyjaśnia, jak ją zastąpić WhatsApp wprowadza rewolucyjne zmiany. Ale nie dla wszystkich

Co będzie można głównie zobaczyć?

Patronite Travel, bo o nim mowa, skupi się głównie na podróżach po Polsce i odkrywaniu kulinarnych tajemnic różnych regionów. Wśród emitowanych treści znajdą się nietypowe sposoby zwiedzania kraju, trasy kulinarne oraz prezentacje mieszkańców i mniej uczęszczanych przez turystów miejsc. Dodatkowo, kanał będzie oferować testy najpopularniejszych kierunków turystycznych, wzbogacone o elementy edukacyjne. 

Nowy kanał będzie nadawany przez całą dobę i będzie adresowany do widzów w przedziale wiekowym od 16 do 59 lat. W ciągu głównego czasu nadawania, czyli od 6 do 23, ponad 42% programów będzie związanych z rozrywką, podczas gdy 30% będzie miało charakter edukacyjny.

ZOBACZ TAKŻE: Potrzebujesz pomocy i dzwonisz na 112? Lepiej wybrać inny numer

Co przyniesie przyszłość?

Choć na razie nie ma dokładnej daty, kiedy Patronite Travel zagości w ofercie kablówek i operatorów IPTV, warto śledzić rozwój sytuacji, ponieważ jego pojawienie się z pewnością wzbogaci polską ofertę telewizyjną. W międzyczasie warto korzystać z możliwości oglądania kanału przez Internet, na platformie Pilot WP, a także czekać z niecierpliwością na pojawienie się w telewizji, co powinno nastąpić w najbliższych miesiącach.