Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Ruszyła loteria Allegro Smart! Do wygrania tysiące ciekawych nagród
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.10.2023 17:11

Ruszyła loteria Allegro Smart! Do wygrania tysiące ciekawych nagród

Allegro Smart
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Nagrody od Allegro z okazji urodzin Allegro Smart. Ruszyła specjalna akcja, w której klienci korzystający z Allegro Smart biorą udział w loterii. Wiemy, co można wygrać i lista jest imponująca. Niemniej sklep postawił konkretne wymagania.

Ruszyła loteria Allegro, można zgarnąć fenomenalne nagrody

Allegro zdecydowało się świętować 5. urodziny Allegro Smart! razem z klientami. Ogłoszono, iż ruszyła specjalna oferta, w której wygrać można nagrody.

W puli urodzinowej loterii Allegro Smart! jest aż ponad 5 tysięcy nagród, więc spora część użytkowników tego systemu może liczyć, że szczęście się do nich uśmiechnie. Jakie są zasady specjalnej promocji?

Co można wygrać w loterii Allegro Smart!?

W urodzinowej loterii Allegro Smart! wygrać można łącznie pół miliona złotych w kartach podarunkowych do Allegro. To jednak nie wszystko, na co liczyć mogą klienci korzystający z darmowej dostawy zakupów. W puli znalazły się również telefony Samsunga oraz 5 tysięcy złotych w ramach nagród tygodniowych.

Allegro przewidziało dwie nagrody główne. Jedną z nich jest nowa Toyota Prius 2023. Drugą natomiast… są pieniądze. W loterii z okazji 5. urodzin Allegro Smart! można wygrać aż 100 tysięcy złotych. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w grze?

Zasady udziału w urodzonej loterii Allegro Smart! są banalnie proste

Regulamin loterii urodzinowej Allegro jest banalnie prosty. Podstawowy wymaganiem jest to, by korzystać z pakietu Allegro Smart. Kolejnym warunkiem jest zrobienie zakupów o wartości minimum 100 złotych. Ważne jest to, aby pieniądze wydać u jednego sprzedawcy. Na koniec wystarczy wyrazić zgodę na to, aby wziąć udział w loterii z okazji 5. urodzin Allegro Smart!.

Klienci, którzy chcą zwiększyć swoją szansę na to, że wylosują nagrodę w ramach urodzinowej loterii, muszą jedynie zwiększyć wartość dokonywanych zakupów. Wydanie 150 zł, korzystanie z aplikacji mobilnej oraz Allegro Pay lub dostawy Allegro One sprawia, iż szanse na zwycięstwo rosną. Kolejną dobrą wiadomością jest to, iż każda osoba posiadająca roczną subskrypcję Allegro Smart! otrzyma dwa dodatkowe losy w loterii

Czym jest Allegro Smart!? 5 lat temu serwis Allegro ogłosił, że wszyscy mogą oszczędzać na kupowaniu. Polega to na opłaceniu abonamentu i korzystania z darmowych dostaw od sprzedawców. Obecnie cena 12 miesięcy Allegro Smart! to zaledwie 59,99 zł.

Źródło: sjpidersweb.pl

Tagi: Allegro