Tech.BiznesINFO.pl > Allegro

Allegro

allegro
28.05.2024 22:32 Ważne zmiany na Allegro od czerwca. Dotkną wszystkich

Allegro, wiodąca platforma sprzedażowa w Polsce, wprowadza kluczowe zmiany w swoich usługach. Nowości dotyczą m.in. Allegro Pay, opinii o produktach oraz regulaminów związanych z płatnościami. Użytkowników czeka również aktualizacja zasad dotyczących licytacji i kategorii ofert.

allegro
17.04.2024 10:16 Duże zmiany w działaniu Allegro. Odczują je wszyscy użytkownicy

Allegro rozesłało wśród sprzedawców maile informujące o nowych zasadach wprowadzanych w serwisie. Już w połowie maja dodawane oferty będą podlegały bardziej skrupulatnej analizie pod kątem jakości. Przełoży się to na opóźnienia w publikacji ofert sprzedażowych, ale też części komentarzy.

haker
06.03.2024 17:02 Uwaga na nowe oszustwo. Podszywają się pod konkretną usługę

Trwa kampania phishingowa, której ofiarami mają paść użytkownicy Allegro. Tym razem napastnicy wyjątkowo wyspecjalizowali swój atak, co wypada szczególnie przekonująco. Chwila nieuwagi i możemy zostać pozbawieni pieniędzy zgromadzonych na koncie bankowym.

allegro
06.02.2024 17:46 Nowa funkcja na Allegro. Można odzyskać wydane na zakupy pieniądze

W serwisie Allegro pojawiła się nowość, na której skorzystać może każdy kupujący. Spółka poinformowała, że uruchomione zostały już testy usługi Allegro Cash. Dzięki niej na Allegro można zyskiwać środki podczas kupowania, w ramach cashbacku.

allegro
03.02.2024 17:31 Nowe limity dla sprzedających na Allegro. Serwis chce walczyć z niską jakością

Wchodzimy w kolejny etap zmian na Allegro, których w lutym będzie sporo. Zanim jednak dojdzie do modyfikacji limitu liczby ogłoszeń w Allegro Lokalnie czy podwyższenia prowizji, wprowadzony zostanie liczbowy limit produktów, które można dodać do Katalogu Allegro. 

Allegro
24.01.2024 11:11 Allegro podnosi ceny, złe wieści dla Polaków. Opłaty pobiorą z przychodów sprzedawców

Nie trzeba było czekać długo po podpisaniu aneksu do umowy między Allegro i InPostem, aż koszty zostaną przerzucone na końcowych użytkowników serwisu. Zmieni się także mechanizm pozyskiwania opłat za usługi. 

inpost
22.01.2024 17:52 Nadchodzą podwyżki na Allegro. Serwis zawarł nowy aneks z InPostem

Osoby, które często kupują na Allegro, mogą wkrótce odczuć skutki zmian w umowie, jaką serwis zawarł z InPostem. Choć na razie nic się nie zmieni, to można się spodziewać, że wkrótce ceny opłat za korzystanie z różnych usług w ramach Allegro mogą odczuwalnie wzrosnąć. 

paczkomat
21.12.2023 11:43 Prezenty na ostatnią chwilę. Z Allegro będzie można zamówić nawet w piątek

Dobre wieści dla tych, którzy nie śpieszyli się z kupnem świątecznych prezentów. Choć wigilia już za 5 dni, to kolejne firmy deklarują, że jest jeszcze czas na zamówienie podarunków przez internet.

pieniądze
05.11.2023 09:10 Te stare sprzęty mogą być teraz warte fortunę. Warto sprawdzić, czy masz je w domu

Sprzęty z minionych lat, mimo pozoru przestarzałości, często okazują się posiadać znaczną wartość. I nie chodzi tu tylko o aspekty sentymentalne, choć dla niektórych osób znacznie przewyższają one walory finansowe danego obiektu. Jednak ceny warto znać, bo sprzedaż takich urządzeń potrafi naprawdę porządnie zasilić portfel, gdyż niektóre rzeczy osiągają zawrotne ceny i są obecnie warte setki tysięcy złotych. 

prl
01.11.2023 14:54 Te rzeczy z PRL są sporo warte, pewnie masz je w domu. To ukryte skarby

Moda na antyki oraz starocie trwa. Wiele rzeczy z dawnych czasów cieszy się dużą popularnością. Polują na nie już nie tylko kolekcjonerzy, ale i osoby, które darzą minione lata sentymentem albo chcą w wyjątkowy sposób urządzić mieszkanie. Oto co warto wystawić na sprzedaż.

komputer
20.10.2023 21:25 Polacy znów nabijani w butelkę. Oszuści podszywają się pod znany serwis

Pojawiło się nowe zagrożenie, które jest związane z aktywnością cyberprzestępców. Oszuści wykorzystują znaną metodę, polega ona na podszywaniu się pod różne firmy i instytucje. Osoby, które otrzymały przytoczoną poniżej wiadomość, powinny natychmiast ją usunąć i zablokować nadawcę. W przeciwnym razie ryzykują utratą danych osobowych, a nawet pieniędzy.

Allegro Smart
02.10.2023 17:11 Ruszyła loteria Allegro Smart! Do wygrania tysiące ciekawych nagród

Nagrody od Allegro z okazji urodzin Allegro Smart. Ruszyła specjalna akcja, w której klienci korzystający z Allegro Smart biorą udział w loterii. Wiemy, co można wygrać i lista jest imponująca. Niemniej sklep postawił konkretne wymagania.

poczta
26.09.2023 15:20 Wielu Polaków dostaje podobne pismo od skarbówki. Lepiej go nie lekceważyć

Skarbówka rozsyła do wielu Polaków listy o dość niepokojącej treści. Lepiej nie lekceważyć takiej wiadomości. Zawarte w niej informacje mogą okazać się bardzo istotne dla mnóstwa osób, a zignorowanie powiadomienia nie skończy się w takim przypadku dobrze.