Ios

iPhone
12.06.2024 22:54 Apple wprowadza rewolucyjne zmiany. Nie wszyscy z nich skorzystają

Apple zapowiedziało nowe iOS 18, którego gwiazdą ma być nowa sztuczna inteligencja. Sprawdzamy, które dostępne na rynku urządzenia skorzystają z Apple Intelligence, a które będą musiały się zadowolić jedynie nowym systemem operacyjnym.

smartfon
17.02.2024 18:17 Jak znaleźć zagubiony smartfon? Poradnik dla Androida i iOS-a

Dla wielu smartfon to nieodłączny kompan, jego utrata wiąże się z dyskomfortem, ale przede wszystkim może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa informacyjnego. Na szczęście naszpikowane czujnikami urządzenia oferują sporo funkcji, które mogą ułatwić ich odnalezienie. Jest jednak przy tym jeden haczyk.

iPhone
17.12.2023 17:13 Ukryte funkcje w iOS. Wiele osób nie ma o nich pojęcia

Ukryte funkcje w iOS. System produktów od Apple kryje kilka sztuczek, które zdecydowanie usprawnią korzystanie z telefonów iPhone. Gwarantujemy, że kiedy je poznasz, nie będziesz mógł wyobrazić sobie pracy na urządzeniach z jabłuszkiem bez nich.

None
20.09.2023 17:57 Ukryta funkcja w nowym iOS-ie 17 pozwala znacząco przyśpieszyć korzystanie ze smartfonu

Premiera najnowszych iPhone’ów już za nami i choć trudno stwierdzić, aby znacząco różniły się one od poprzedniej generacji, to i tak już wiadomo, że nowe urządzenia Apple sprzedają się świetnie. Dostępna jest też nowa wersja mobilnego systemu operacyjnego, w której użytkownicy odnaleźli ukrytą funkcję, która znacznie przyśpiesza korzystanie ze smartfonu.

None
18.09.2023 19:28 iOS 17 już dostępny. Przedstawiamy najważniejsze nowości w nowym systemie Apple

Premiera nowych iPhone’ów 15 została przyjęta raczej chłodno, a Apple, nie pierwszy raz zresztą, zarzuca się niewielką innowacyjność i znikome różnice pomiędzy kolejnymi generacjami. Jak co roku krótko po prezentacji urządzeń przychodzi czas na premierę nowej wersji oprogramowania – można już aktualizować urządzenia mobilne Apple do iOS-a 17.