Tech.BiznesINFO.pl > Konta Bankowe

Konta Bankowe

Informacje na temat promocji i zmianach w obsłudze konta bankowych, a także ewentualne awarie bankowe wpływające na korzystanie z konta bankowego.

bankomat
27.05.2024 18:02 Wypłacała pieniądze z bankomatu. Na ekranie pojawił się niecodzienny komunikat

Policjantka znana z dzielenia się swoją wiedzą w mediach społecznościowych zdecydowała się na zaskakujący eksperyment. Chciała wypłacić pieniądze z bankomatu, ale efekt zadziwił nawet ją. Na ekranie urządzenia pojawił się nietypowy komunikat. - Warto, aby pojawiały się one zawsze - stwierdziła podinspektor Małgorzata Sokołowska.

laptop, karta kredytowa
22.04.2024 08:46 Nieodpowiedni tytuł przelewu może przysporzyć wielu problemów. Banki ostrzegają klientów

Wpisanie "żartobliwego" tytułu przelewu może być kuszące, ale banki ostrzegają, że może to prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Automatyczne systemy weryfikacji w bankach mogą wychwycić podejrzane wyrazy, co skutkuje zablokowaniem transakcji lub nawet zgłoszeniem sprawy odpowiednim organom.

bankomat
26.03.2024 16:22 Od 3 kwietnia podwyżki w dużym banku. Klienci nie będą zadowoleni

Unijne limity płatności gotówką to nie jedyne zmiany, na które powinni się przygotować klienci banków. Wiele sieci planuje reformy, a wraz z nimi również wyższe ceny. Już od 3 kwietnia więcej zapłacą klienci mBanku. Nie kryją niezadowolenia.

Kobieta wypłacająca pieniądze w bankomacie
22.03.2024 20:17 Utrudnienia dla klientów tych banków. Wiele usług będzie niedostępnych

W najbliższych dniach klienci kilku banków w Polsce muszą przygotować się na ograniczony dostęp do usług bankowych z powodu planowanych prac modernizacyjnych. Oto czego można się spodziewać od jednych z największych banków na rynku finansowym.

bankomat
30.01.2024 17:41 Duże podwyżki dla klientów popularnego banku. Polacy nie będą zadowoleni

Popularny bank zapowiedział zmiany w cenniku, które odbiją się na portfelach klientów. Decyzja jest tłumaczona wzrostem cen towarów i usług. Zmiany w cenniku to jednak tylko początek turbulencji. Czego możemy się spodziewać?

laptop
19.12.2023 23:07 Ważny komunikat dla klientów banków. Przelewy nie dojdą na czas

Krajowa Izba Rozliczeniowa wydała ważny komunikat do wszystkich użytkowników bankowości elektronicznej. Chodzi o system rozliczeniowy Elixir, który w najbliższych dniach będzie miał przerwę w funkcjonowaniu. W związku z tym planowane przelewy mogą nie dotrzeć na czas. Przekazano szczegóły.

telefon-wiadomość-oszuści-SMS-smartfon-iberion
22.03.2022 09:27 Klienci PKO BP znów zaatakowani przez oszustów

Do klientów banku PKO BP są rozsyłane emaile zawierające wirusa. Cyberprzestępcy atakują banki coraz częściej. I mimo wielu zabezpieczeń, nadal mogą przejąć nasze pieniądze.PKO BP poinformowało, że jeśli otrzymamy maila o tytule "Potwierdzenie_20.10.2021 r." to jest oszustwo, a załącznik zawiera szkodliwe oprogramowanie.– E-mail przypomina wiadomość z banku, ze skrzynki „Polisy SME” i zawiera podziękowanie za przesłanie dokumentów oraz załącznik „Potwierdzenie.rar”. Załącznik to szkodliwe oprogramowanie. Nie otwieraj załączników, nie klikaj w linki w tego rodzaju e-mailach i załącznikach. Jeśli klikniesz w link, możesz stracić pieniądze i kontrolę nad kontem – poinformował PKO Bank Polski w komunikacie prasowym.Przestępcy wysyłają fałszywe e-maile, w których podszywają się pod instytucję. Tytuł wiadomości brzmi "Potwierdzenie_20.10.2021 r.". W jej załączniku jest plik, który rzekomo ma być dowodem podpisania dokumentów, jednak w rzeczywistości zawiera złośliwe oprogramowanie. Za pomocą wysłanego linku wirtualni przestępcy mogą przejąć kontrolę nad rachunkiem bankowym klienta.