Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Utrudnienia dla klientów tych banków. Wiele usług będzie niedostępnych
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 22.03.2024 20:17

Utrudnienia dla klientów tych banków. Wiele usług będzie niedostępnych

Kobieta wypłacająca pieniądze w bankomacie
Fot. Freepik/senivpetro

W najbliższych dniach klienci kilku banków w Polsce muszą przygotować się na ograniczony dostęp do usług bankowych z powodu planowanych prac modernizacyjnych. Oto czego można się spodziewać od jednych z największych banków na rynku finansowym.

Santander Bank Polska i Bank Pocztowy

W piątek, 22 marca, Santander Bank Polska przeprowadzi prace techniczne, które spowodują przerwę w dostępie do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz płatności natychmiastowych, takich jak Blik i Przelew24, od godziny 23:00 do 7:00

Tego samego wieczoru, Bank Pocztowy będzie przeprowadzał modernizację od godziny 22:00 do 4:00, co skutkować będzie brakiem dostępności usług mobilnych, w tym płatności Blik. Nie będzie również możliwości wykonania przelewu w aplikacji mobilnej oraz internetowej.

Rewolucja w PKO BP. Chcą pozbyć się fizycznych kart płatniczych Nowość w aplikacji PKO BP. Klienci długo na to czekali

ING Bank Śląski i Nest Bank

Niedziela, 24 marca, przyniesie utrudnienia dla klientów ING Bank Śląski związane z możliwymi problemami w realizacji wpłat i wypłat w urządzeniach banku oraz sieci Planet Cash od północy do 3:00 rano

W tym samym dniu od 0:30 do 6:00 rano, Nest Bank planuje prace techniczne ograniczające dostęp do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz usług Blik i Visa Mobile.

ZOBACZ TAKŻE: mBank podnosi ceny. Od 3 kwietnia klienci zapłacą więcej

BOŚ Bank i mBank

W sobotę, 23 marca, BOŚ Bank zapowiada niedostępność swojej aplikacji mobilnej, BOŚBank24, oraz usług mojeID i TeleBOŚ od północy do 3:00 rano

Natomiast mBank informuje o przerwie w płatnościach kartą w Internecie oraz w dostępie do konta i aplikacji mobilnej w niedzielę, 24 marca, od godziny 2:00 do 9:00. Nie będzie również możliwe złożenie jakiegokolwiek wniosku.

ZOBACZ TAKŻE: Sesje ELIXIR w PKO BP. Kiedy dojdzie przelew środków?

Bank Nowy i Toyota Bank

W niedzielę, 24 marca, klienci Banku Nowego mogą napotkać utrudnienia związane z obsługą kart płatniczych oraz przerwami w działaniu bankomatów od 2:00 do 6:00 rano

Z kolei w środę, 27 marca, oraz środę, 3 kwietnia, Toyota Bank informuje o możliwych trudnościach w dostępie do swojej strony internetowej w godzinach od 22:00 do 23:59.

Wszystkie podane godziny przerw mogą ulec zmianie w zależności od postępu prac technicznych. Klienci zainteresowani dokonywaniem transakcji w wymienionych bankach powinni wziąć pod uwagę możliwość wystąpienia opisanych utrudnień i dostosować swoje plany.