Tech.BiznesINFO.pl > Smartwatch

Smartwatch

Biedronka
27.05.2024 19:05 Biedronka wyprzedaje elektronikę. Hity za grosze

Wyjątkowa promocja w Biedronce. W tym tygodniu sieć ma dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Od poniedziałku, 27 maja, warto odwiedzić nie tylko tradycyjny sklep. Na gości sklepu czekają zaskakujące przeceny.

Samsung
16.05.2024 18:57 Nowy produkt Samsunga już wkrótce. Klienci będą zachwyceni

Chociaż obecnie szósty smartwatch ze stajni Samsunga jest jednym z najlepszych na rynku zegarków dedykowanych użytkownikom Androida, to… warto wstrzymać się z jego zakupem. Coraz więcej wskazuje bowiem na to, że już wkrótce doczekamy się kolejnej odsłony Samsung Galaxy Watch – tym razem opatrzonej numerem 7. 

smartwatch
13.10.2023 07:48 Garmin pokazał nowe smartwatche, to trzy specjalistyczne modele. Cena zaskakuje

Marka Garmin zaprezentowała kolekcję MARQ Carbon. Zegarki klasy premium wyróżnia wiele specjalnych funkcji. Cena też jest dość “specjalna”. Sami oceńcie, czy adekwatna do oferowanego sprzętu. Oto czym się wyróżniają najnowsze smartwatche Garmina. 

Smartwatch
11.10.2023 10:25 Smartwatch Garmin z GPS i płatnościami zbliżeniowymi w genialnej cenie. Trzeba się jednak pospieszyć

Kto nie kocha obniżek cen? Nie ma to jak zgarnąć wybrany produkt i zachować parę groszy więcej w portfelu. Teraz doskonała okazja czeka między innymi na tych, którzy przymierzają się do kupna smartwatcha, lub szukają odpowiedniego prezentu dla aktywnej osoby. Ceniony Garmin z GPS i płatnościami zbliżeniowymi jest teraz dostępny w bardzo korzystnej promocji. A wraz z nimi cała gama różnych innych produktów.