Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Alior Bank szaleje, wielu klientów może dostać nawet 200 zł. Jest jednak pewien warunek
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 21.05.2024 08:59

Alior Bank szaleje, wielu klientów może dostać nawet 200 zł. Jest jednak pewien warunek

alior bank
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Alior Bank ruszył z nową promocją „Shopping z Aliorem”. Klienci, którzy zarejestrują swoje karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i skorzystają z nich do zakupów, mogą zdobyć karty podarunkowe Allegro o wartości nawet 200 zł. Są jednak pewne warunki. 

Alior Bank kusi klientów. Wielu może dostać nawet 200 zł na zakupy

Aby wziąć udział w promocji, posiadacze kart kredytowych lub debetowych Alior Banku muszą zarejestrować swoje karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Można to zrobić poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub system bankowości internetowej Alior Online. Następnie wystarczy dokonać zakupów za minimum 200 zł, aby zdobyć punkty powitalne: 16 tys. punktów za kartę kredytową i 8 tys. za kartę debetową. Punkty te można wymienić na nagrody z katalogu programu.

Masz taki PIN? Lepiej szybko go zmień, zanim będzie za późno Tajemniczy symbol na dowodzie osobistym. Wiemy, jakie ma zastosowanie

Dodatkowe punkty za limit kredytowy

Klienci korzystający z kart debetowych mogą zwiększyć swoje punkty, aktywując limit kredytowy Alior Pay w aplikacji Alior Mobile i odraczając transakcję na minimum 50 zł. Dzięki temu otrzymają dodatkowe 8 tys. punktów. Łącznie można zdobyć 16 tys. punktów, co przekłada się na 4 karty podarunkowe po 50 zł każda, do wykorzystania m.in. na Allegro.

ZOBACZ TAKŻE: Chcą ulepszyć sygnał 5G. Internet będzie szybki jak nigdy

Czas trwania promocji w Alior Banku

Promocja „Shopping z Aliorem” to nie tylko sposób na zyskanie dodatkowych środków na zakupy, ale również okazja do skorzystania z innowacyjnych rozwiązań finansowych oferowanych przez Alior Bank. Promocja trwa do końca lipca lub do wyczerpania puli nagród

Punkty powitalne są ważne przez 3 miesiące od momentu ich przyznania, więc warto działać szybko. Szczegółowe informacje dotyczące promocji można znaleźć na stronie banku.