Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Atrakcyjna promocja w Pekao. Nawet 200 zł nagrody dla uczestników
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 06.06.2024 18:01

Atrakcyjna promocja w Pekao. Nawet 200 zł nagrody dla uczestników

Pekao
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Bank Pekao S.A. oferuje nową promocję konta dla dzieci, w ramach której można otrzymać 200 zł premii oraz skorzystać z korzystnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Promocja trwa do końca czerwca.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne"

Bank Pekao S.A. przygotował wyjątkową ofertę konta osobistego dla dzieci, pod nazwą "Rodzice polecają Konto Przekorzystne". Promocja trwa do 1 lipca 2024 roku i daje możliwość nie tylko założenia konta dla dziecka, ale także nauki zarządzania finansami pod czujnym okiem rodzica. Konto można kontrolować z poziomu aplikacji PeoPay, co zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

Już się zaczęło. Duży polski bank pobiera opłatę za korzystanie z BLIK-a Ważny komunikat Poczty Polskiej. Nowa usługa wiele ułatwi

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, posiadający obywatelstwo polskie i zamieszkujący w Polsce. Konto można otworzyć dla dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić określone warunki zależne od wieku dziecka.

  • Dla dzieci poniżej 6 lat należy założyć Konto Przekorzystne i zasilić je kwotą powyżej 200 zł, utrzymując saldo do 31 lipca 2024 r.
  • Dzieci w wieku od 6 do 13 lat muszą mieć założony Pakiet PeoPay KIDS, zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS oraz wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe do 31 lipca 2024 r. 
  • Młodzież w wieku 13-18 lat powinna zalogować się do aplikacji PeoPay oraz wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe w tym samym terminie.

ZOBACZ TAKŻE: Rachunki za wodę będą mniejsze. Wystarczy jeden tani gadżet

Korzyści i nagrody w promocji Pekao

Każdy uczestnik, który spełni warunki promocji, otrzyma jednorazową nagrodę w wysokości 200 zł, która zostanie przelana na Konto Przekorzystne do 31 sierpnia 2024 r. Dodatkowo, osoby, które założą dziecku rachunek oszczędnościowy Mój Skarb do 13 czerwca 2024 r., będą mogły skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania 7% w skali roku przez 5 miesięcy, dla salda do 5000 zł. Po zakończeniu okresu promocyjnego, oprocentowanie wróci do standardowego poziomu.