Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Auchan z niecodzienną promocją, oddaje 100 proc. za zakupy. Ale trzeba się pospieszyć
Paula Drechsler
Paula Drechsler 07.08.2023 14:06

Auchan z niecodzienną promocją, oddaje 100 proc. za zakupy. Ale trzeba się pospieszyć

auchan
domena publiczna

Auchan to gigantyczna sieć hipermarketów, która działa w kilku krajach Europy oraz Azji, również w Polsce. W ofercie znaleźć można zarówno produkty spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego, jak i mnóstwo innych towarów. Teraz sklep wyszedł z nietypową ofertą promocyjną — można otrzymać 100 proc. zwrotu kosztów za zakupy.

Nowa promocja w Auchan

Auchan to francuska sieć supermarketów, która jest obecna w Polsce od 1996 roku. W naszym kraju działa obecnie 111 sklepów Auchan. Największy sklep Auchan w Polsce znajduje się w Łomiankach pod Warszawą i ma powierzchnię 24 000 metrów kwadratowych. Od 2021 roku rozwijają również forma sklepów otwartych przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu pod nazwą Easy Auchan na stacjach bp. Działalność sieci Auchan w Polsce rozpoczęła się od otwarcia hipermarketu w Piasecznie pod Warszawą

Auchan proponuje klientom bogaty wachlarz towarów, przez artykuły spożywcze i przemysłowe po inne usługi. Możliwe są również zakupy online i to właśnie tej formy dotyczy najnowsza promocja sieci. Wystartowała dziś i oferuje 100 proc. zwrotu za wybrane produkty. Trzeba się pospieszyć, chcąc wziąć udział w promocji, ponieważ trwa tylko kilka dni.

Rekrutacja na stanowisko plażowicza. Kurort wystawił ogłoszenie na fali popularności filmu "Barbie" Dziś wchodzi ważna aktualizacja aplikacji mObywatel. Ułatwi życie kierowcom

Korzyści z karty "Skarbonka"

Aby wziąć udział w promocji trzeba mieć konto w internetowym sklepie Auchan powiązane z kartą “Skarbonka”, ponieważ to właśnie ona jest instrumentem do odebrania cashabcku. Cashback to częściowy lub nawet jak w przypadku najnowszej promocji sieci Auchan 100 proc. zwrot za zakupy. Promocja obejmuje wybrane artykuły zamówione online na stronie sklepu. Przy zakupie produktów z listy klient otrzyma 100 proc. zwrotu na kartę “Skarbonka”.

Na stronie internetowego sklepu Auchan w zakładce regulaminu akcji zwrotu 100 proc. widnieje lista artykułów, które kwalifikują się do specjalnej promocji. Wśród nich znaleźć można trampoliny, hulajnogi, parki linowe, walizki, huśtawki, fotele, rowery, baseny, narzędzia ogrodnicze takie jak kosa spalinowa, myjki do okien, szlifierki i wiele innych. Aby zapoznać się z pełną listą produktów, za które otrzymamy 100 proc. zwrotu, należy wejść na stronę zakupy.auchan.pl i wybrać regulamin akcji.

Bony za zakupy

Akcja zwrot 100 proc. na kartę “Skarbonka” polega na dokonaniu zakupów z konta powiązanego z kartą “Skarbonka” w wyznaczonych dniach trwania promocji, tj. 7-13 sierpnia br. i otrzymaniu rabatu w ciągu 21 dni od zakupów. Dzienny limit przyznanych rabatów wynosi 2 tys. zł. Cachback naliczany jest automatycznie, gdy konto jest odpowiednio powiązane. Dostawa zamówionych towarów odbywa się kurierem, nie można odebrać ich stacjonarnie.

Jak podaje Auchan w regulaminie promocji, nie łączy się ona z innymi rabatami, działa tylko w odniesieniu do wybranych produktów z listy, a otrzymane rabaty można wykorzystywać w sklepach stacjonarnych w całej Polsce. Oznacza to, że 100 proc. zwroty za zakupy działają w formie jednorazowych bonów na karcie “Skarbonka”, które można zrealizować w stacjonarnych sklepach sieci w określonym terminie. Oferta cashbacku za wystawione w internetowym sklepie produkty jest ważna do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 13.08.2023 r.

Produkty wyłączone z programu realizacji bonów to m.in.: napoje alkoholowe, jak również bezalkoholowe piwa i wina, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne (w tym tzw. e-papierosy), pojemniki zapasowe i rekwizyty tytoniowe w rozumieniu ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, produkty lecznicze w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt w rozumieniu art. 3 ust. 3 pkt 27 ustawy z dnia 25 sierpnia 2016 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, zakłady i kupony loterii lub gier, zakupy kart/doładowań telefonicznych typu pre-paid, kart przedpłaconych/bonów podarunkowych oferowanych przez Sklep, torby zakupowe, prasa.