Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Bank Pocztowy ułatwia korzystanie z płatności mobilnych. Nowa funkcja zachwyci klientów
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 23.04.2024 10:38

Bank Pocztowy ułatwia korzystanie z płatności mobilnych. Nowa funkcja zachwyci klientów

bank pocztowy
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Bank Pocztowy wprowadza innowacyjne udogodnienie do swojej aplikacji mobilnej, które pozwala klientom jeszcze łatwiej korzystać z płatności mobilnych. Dzięki nowemu rozwiązaniu użytkownicy mogą szybko i wygodnie przekształcić swoje karty płatnicze, eliminując konieczność manualnego wprowadzania danych.

Bank Pocztowy ułatwia korzystania z płatności mobilnych

Klienci Banku Pocztowego zyskują nową, wygodną możliwość dodawania swoich kart płatniczych bezpośrednio do portfeli cyfrowych, takich jak Apple Pay i Google Pay, za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. Dotychczasowy proces tokenizacji kart, wymagający korzystania z zewnętrznych aplikacji i ręcznego wprowadzania danych, został znacznie uproszczony, przynosząc użytkownikom większą wygodę i oszczędność czasu.

Nowa funkcja w mObywatel. Ułatwi życie wielu Polakom Ważne zmiany w Banku Pekao. Podjęto kluczową decyzję

Pozytywne skutki dla klientów indywidualnych i firm

Nowa funkcjonalność nie tylko ułatwia korzystanie z płatności mobilnych dla klientów indywidualnych, ale także jest korzystna dla małych firm i agrobiznesu. Możliwość szybkiego i wygodnego przekształcenia kart płatniczych w formę cyfrową pozwala na sprawniejsze prowadzenie transakcji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i podczas zakupów online, co przekłada się na pozytywne doświadczenie klienta i zwiększenie efektywności operacyjnej przedsiębiorstw.

ZOBACZ TAKŻE: Wzrost rachunków za prąd od lipca. Kto będzie mógł skorzystać z bonu energetycznego

Jak przebiega procedura dodawania kart do portfeli cyfrowych?

Aby skorzystać z nowej funkcji dodawania kart do Apple Pay lub Google Pay, klient musi jedynie zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Pocztowego, przejść do zakładki Karty, wybrać odpowiednią kartę płatniczą i kliknąć przycisk "dodaj do Portfela Apple" lub "dodaj do GPay"

Procedura jest intuicyjna i szybka, co sprawia, że korzystanie z płatności mobilnych staje się jeszcze bardziej dostępne dla wszystkich klientów banku.