Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Biedronka oszalała. Rewelacyjne produkty w rekordowo niskich cenach
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 26.04.2024 15:09

Biedronka oszalała. Rewelacyjne produkty w rekordowo niskich cenach

biedronka
Fot. materiały własne

Xiaomi podbiło polski rynek smartfonów dzięki wysokiej jakości urządzeniami w niskich cenach. Chiński producent dostarcza jednak wiele innych, bardzo zróżnicowanych urządzeń. Dwa z nich trafiły właśnie w bardzo atrakcyjnych cenach do oferty Biedronki. Chodzi o słuchawki true wireless i opaskę sportową.

Urządzenia Xiaomi w Biedronka Home

Serwis instalki.pl informuje, że do asortymentu Biedronki trafiły dwa nowe urządzenia Xiaomi, które można nabyć w znacznie obniżonych cenach. Nie znajdziemy ich jednak w stacjonarnych sklepach sieci. Dostęp do oferty można uzyskać tylko za pośrednictwem sklepu internetowego Biedronki, Biedronka Home.

Oferta jest dostępna do 5 maja 2024., choć oczywiście należy się pośpieszyć. Oferta jest atrakcyjna i zapasy szybko mogą zostać wyczerpane. A jest się o co bić, bo urządzenia Xiaomi można kupić 40 proc. taniej.

Słuchawki i opaska Xiaomi 40 proc. taniej

Pierwszym produktem dostępnym w ofercie są słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro. Są to słuchawki Bluetooth typu true wireless, czyli tzw. pchełki (brak jakichkolwiek przewodów, słuchawki nie są ze sobą połączone). Tym co wyróżnia Buds 3T Pro na swojej półce cenowej to dostępność ANC, czyli aktywnej redukcji hałasu. Dzięki wykorzystaniu interferencji w stosunku do dźwięków pochodzących z zewnątrz słuchawki z ACN skutecznie odcinają nas od dźwięków tła.

Drugie urządzenie to opaska Redmi Smart Band Pro. Wyposażona jest w AMOLED-owy wyświetlacz i służy oczywiście przede wszystkim podczas aktywności fizycznych. Może śledzić nasze ćwiczenia, zbierać o nich dane i przesyłać do aplikacji mobilnej, gdzie można śledzić statystyki i postępy. Opaska daje także dostęp do podstawowych funkcji smartfonu, np. umożliwia podgląd powiadomień.

Jak skorzystać ze zniżek?

Cena słuchawek Xiaomi Buds 3T Pro wynosi standardowo 379 zł, jednak teraz można je kupić za 225 zł. Z kolei opaska Redmi Smart Band Pro zazwyczaj jest dostępna w cenie 249 zł, a do 5 maja jest dostępna za 145 zł. Aby jednak skorzystać z obniżonych cen, przy zakupie w Biedronka Home trzeba skorzystać z kodu: WIOSNA40.