Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Gigantyczna wygrana w Lotto bez wychodzenia z domu. Gracze zapominają o tej opcji
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 27.05.2024 19:36

Gigantyczna wygrana w Lotto bez wychodzenia z domu. Gracze zapominają o tej opcji

Lotto, kupon
Fot. East News/Arkadiusz Ziółek

Gry liczbowe Lotto, takie jak Ekstra Pensja czy Eurojackpot, cieszą się wśród Polaków wielką popularnością. Wiele osób zapomina jednak, że wygrana może być naprawdę prosta. W ten sposób możemy dać szansę swojemu szczęściu i kupić zwycięski kupon. Nie trzeba nawet wychodzić z domu. Z pomocą przychodzi technologia.

Masz wygraną ”w kieszeni”

Losowania gier typu Lotto odbywają się kilka razy w tygodniu i zawsze dają szansę na zgarnięcie wielkich pieniędzy. Gracze mający nadzieję na wygraną często zapominają jednak, że aby wziąć w nim udział, nie muszą nawet wychodzić z domu. Zakup kuponu umożliwia bowiem także strona lotto.pl oraz aplikacja Lotto. Danie sobie szansy na wygraną jest zatem jeszcze prostsze! W dodatku mamy dowody, że to działa!

Ważny komunikat PKO BP do wszystkich klientów. Bank wprowadza zmiany

Jak grać w Lotto przez internet?

To banalnie proste. Wystarczy utworzyć Konto Gracza na stronie lub w aplikacji, kupić kupon i tradycyjnie wytypować liczby z określonej puli. Zasady są takie same jak w tradycyjnym Lotto, Kaskadzie czy Ekstra Pensji. Również przez internet gracze mogą skorzystać z opcji wybierania liczb metodą chybił-trafił.

Co więcej, na Koncie Gracza zostaną zapisane informacje o naszych losowaniach, a w razie wygranej — aplikacja przyśle nam powiadomienie! Nie będziemy musieli wychodzić z domu ani po kupon, ani po pieniądze, jeśli wygrana będzie niższa niż 2280 zł.

Gracze online też wygrywają

Niedowiarkom warto przypomnieć, że osoby korzystające z aplikacji i lotto.pl mają taką samą szansę na zgarnięcie wielkich pieniędzy. Dowód to informacja o gigantycznej wygranej jednego z graczy.

15 sierpnia 2020 roku padła rekordowa wygrana online. Jeden z graczy, który kupon kupił za pośrednictwem oficjalnej strony Lotto, wygrał aż 12 542 865,40 zł! Szczęśliwymi liczbami okazały się wówczas: 9, 17, 21, 24, 27, 34. Wygrane padają więc niezależnie od miejsca, w którym kupiliśmy kupon. Decyzja o sposobie dołączenia do gry zależy tylko i wyłącznie od nas.

źródło: lotto.pl