Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Jedna z najpopularniejszych aplikacji finansowych podwyższa opłaty
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 09.12.2023 22:49

Jedna z najpopularniejszych aplikacji finansowych podwyższa opłaty

revolut
Fot. Revolut

Polacy coraz częściej obok tradycyjnej bankowości decydują się także na korzystanie z aplikacji fintechowych. Wśród nich bardzo popularny jest Revolut. Firma ogłosiła właśnie, że jej usługi podrożeją.

Podwyżki opłat za usługi Revolut

Jak informuje serwis cashless.pl, informacje o nowych cenach za usługi Revolut są już rozsyłane wśród klientów. Pierwsze maile trafiły do nich już wczoraj. Podwyżki dotyczyć będą wszystkich płatnych wariantów kont na Revolucie: Plus Premium i Metal.

W przypadku kont Plus nowa opłata miesięczna będzie wynosić 19,99 zł na miesiąc lub 200 zł za rok, w przypadku kont Premium opłata wzrośnie analogicznie do 33,399 zł i 340 zł, zaś za pakiet Metal zapłacimy 55,99 za miesiąc i 560 zł za rok.

Płatne konta w usłudze Revolut wzrosną więc kolejno o 5, 4 i 6 zł miesięcznie.

Kontrowersyjna zmiana w bankomatach. Klienci dodatkowo płacą, łatwo o pomyłkę

Dostęp do dodatkowych usług

Równolegle z wprowadzaniem zmian w cenniku płatnych wariantów Revoluta, zajdą zmiany w funkcjonalności poszczególnych kont. Zmiany na korzyść użytkowników – do kont Plus, Premium i Metal zawitają funkcje zarezerwowane dotąd wyłącznie dla abonamentu Ultra, za który trzeba płacić 260 zł miesięcznie.

W rezultacie użytkownicy otrzymają dostęp do kilku benefitów. Wśród nich znajdzie się dostęp do klienta VPN (NordVPN), cyfrowych wydań „Financial Times”, dostęp do przestrzeni biurowych oferowanych przez firmę WeWork (raz w miesiącu), a nawet konto Gold na Tinderze.

Co z darmowymi kontami?

Zmiany nie będą dotyczyć użytkowników, którzy korzystają z darmowej wersji aplikacji. Ceny wzrosną tylko w przypadku abonentów, którzy już wcześniej płacili za Revoluta.

Źródło: cashless.pl