Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nawet 5 miesięcy bez opłat. Fantastyczna oferta Orange, znamy szczegóły
Paula Drechsler
Paula Drechsler 23.09.2023 10:48

Nawet 5 miesięcy bez opłat. Fantastyczna oferta Orange, znamy szczegóły

pieniądze
East News

Dzięki nowej ciekawej ofercie promocyjnej można sporo zaoszczędzić. Przygotowano znaczne zniżki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Chodzi o nawet 5 miesięcy bez opłat za abonament w Orange. Czas jednak goni. Warto się pospieszyć i skorzystać, bo kwoty, które da się w ten sposób oszczędzić, są znaczące. Na czym dokładnie polega promocja?

Polacy mogą liczyć na spore oszczędności

Pomarańczowy operator co jakiś czas kusi różnymi ciekawymi promocjami. Dotyczą różnych aspektów korzystania z usług dostawcy, zarówno w kwestii telefonów, abonamentów, jak i np. pakietów internetu. Tym razem pojawiła się możliwość skorzystania z ciekawej oferty na przedłużenie umowy lub nawiązanie nowej i to na bardzo dobrych warunkach. Dlaczego?

Otóż Orange wraca z cykliczną promocją, w ramach której operator pokrywa znaczną część kosztów abonamentu. Tym razem jest to bardzo korzystna oferta, ponieważ pieniądze nie będą od nas pobierane przez nawet pięć miesięcy. Orange prezentuje bowiem możliwość uzyskania nawet tak długiego okresu abonamentu bez dodatkowych opłat. I to zarówno dla nowych klientów, jak i osób, które już mają numer w tej sieci, ale chcą przedłużyć umowę. Jak zdobyć tę wyjątkową ofertę? 

Tysiące Polaków stracą dostęp do TVP. Znamy termin Ważny komunikat znanego banku. Miliony osób czekają problemy, zacznie się już za chwilę

Promocja w Orange - jak zdobyć bezpłatny abonament na kilka miesięcy?

Kampania została uruchomiona we wtorek 20 września, i będzie trwać jeszcze tylko chwilę, bo do wtorku 26 września, a więc przede wszystkim należy się pospieszyć. W tym okresie, klienci wybierający plan S mają 1 miesiąc bez opłat, a osoby decydujące się na plany M i L mogą otrzymać odpowiednio 3 i 5 miesięcy abonamentu za darmo (1 miesiąc jak w planie S, plus 2 w M i 4 w L miesiące ekstra). Ważne jest to, aby wybrany abonament objęty promocją zamówić przez internet. Promocja dotyczy bowiem tylko wykupienia oferty online. 

Co jeszcze trzeba wiedzieć? Każdy plan ma ustaloną po rabatach cenę: S 55 zł, M 65 zł, L 85 zł. Zaprezentowane kwoty za plany S, M, L uwzględniają rabat dla użytkowników Mój Orange za e-fakturę, odbierany co miesiąc w Mój Orange (-5 zł/mies.). W ceny są też już wliczone rabaty: za zgody marketingowe (-5 zł/mies.), a także, przez pierwsze 24 mies., za zawarcie umowy na czas określony (-10 zł/mies.). Należy pamiętać, że do tego dochodzi jednorazowa opłata aktywacyjna: 60 zł.

Orange wprowadza promocję abonament 1 albo nawet 3 lub 5 miesięcy za darmo

Fot. Orange

Odliczając kolejno 1, 3 lub 5 miesięcy opłat, które “pokrywa” za nas operator, można więc zaoszczędzić 55, 195 lub nawet 425 zł. Są to całkiem niezłe kwoty, które zostaną w naszym portfelu w przypadku skorzystania z promocji.

W portfelu zostaje nawet ponad 400 zł

Jak wspomniano, za umowę w wersji S zapłacimy 55 zł, M miesięcznie wyjdzie nas 65 złotych, a przy L będzie to koszt 85 złotych przez pierwsze 24 miesiące. Natomiast istotne jest, aby po tym terminie sprawdzić dalsze możliwości oszczędności. Ponieważ jeśli po upływie tego czasu wciąż będziemy chcieli korzystać z danej oferty pomarańczowego operatora, to bez rozeznania się w aktualnie dostępnych warunkach i promocjach zapłacimy już więcej, bo odpowiednio 65, 75 i 95 złotych. To oznacza dodatkowy wydatek w wysokości 10 zł. 

W S, M oraz L dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 30 GB internetu w S, 140 GB w planie M i 300 GB w przypadku wybrania oferty L. Więcej szczegółów na temat promocji przeczytamy na stronie internetowej operatora, tam też można skorzystać z oferty i wybrać umowę.

Orange wprowadza promocję abonament 1 albo nawet 3 lub 5 miesięcy za darmo. Na zdjęciu rozpiska cen i usług w abonamentach

Zdjęcie: Orange