Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie jeszcze tylko przez chwilę. Promocja niedługo się kończy
Paula Drechsler
Paula Drechsler 05.10.2023 10:38

Słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie jeszcze tylko przez chwilę. Promocja niedługo się kończy

sklepy
Henryk Borawski/Wikipedia

Jak otrzymać wysoko oceniane przez użytkowników słuchawki za darmo? Wystarczy wziąć udział w specjalnej promocji. W ten sposób w kieszeni zostaje niemal tysiąc złotych. Oto co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty. Warto się pospieszyć, bo niedługo się kończy.

Za darmo to uczciwa cena

W jaki sposób otrzymać słuchawki za darmo? To promocja, więc oczywiście należy spełnić warunki oferty. A ta niedługo się kończy. Ciekawa propozycja Samsunga, która obejmuje słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie, potrwa jeszcze tylko do 8 października, więc wskazane jest czym prędzej przemyśleć decyzję i ruszyć do sklepu. Dlaczego warto? Bo w testach wypadają bardzo dobrze, co potwierdzają również późniejsze opinie użytkowników. Jedna z przykładowych recenzji sprzętu brzmi “Buds 2 Pro to świetne słuchawki do codziennego użycia. Mają dobry dźwięk, w miarę dobre ANC, świetnie wyglądają i dobrze trzymają się w uszach”, pisze gsmonline.pl. Również w sklepach cieszą się wysokimi ocenami od kupujących.

Jednocześnie jednak słuchawki do tanich nie należą. Tym bardziej okazja jest kusząca. Jak podaje wspomniane źródło: “Raczej są to słuchawki dla użytkowników smartfonów Samsung i raczej muszą oni mieć wypchany portfel, bo nowe Budsy Pro kosztują prawie 1000 zł”. I faktycznie, choć obecnie można je wyrwać również w nieco niższych cenach, to ta sugerowana wynosi 999 zł. Co trzeba zrobić, aby otrzymać słuchawki bezpłatnie?

Za subskrypcję Netflixa nie zapłacisz tak ani złotówki przez pół roku. Ruszyła nowa promocja Opłaty za Facebooka i Instagrama coraz bliżej. Mogą zacząć obowiązywać już w listopadzie

Kusząca rodzina Galaxy

Promocja Samsunga potrwa jeszcze tylko kilka dni i uzależniona jest od tego, w których sklepach wciąż dostępne są pakietowe produkty. Jak to dokładnie działa? Otóż oferta polega na tym, że słuchawki otrzymuje się jako bonus do zakupu smartfona. Trzeba wybrać któryś z tych modeli: Galaxy Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra lub Galaxy S22, kupić go, a następnie aktywować urządzenie (do 15.10.2023 r.) na terytorium Polski, poprzez uruchomienie go z włożoną kartą SIM, akceptację warunków i z dostępem do internetu. Następnie trzeba się zalogować w aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie. Potem należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy (do 22.10.2023 r.) i załączyć dowód zakupu. Powinno się pamiętać, że rejestracja w formularzu zgłoszeniowym możliwa jest tylko na terenie naszego kraju. 

Co dalej? Po pozytywnej weryfikacji nadesłanego Samsungowi zgłoszenia, w ciągu 21 dni od decyzji zostaną do Ciebie wysłane słuchawki Galaxy Buds2 Pro w kolorze czarnym. Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a także osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, nieuczestnicząca w promocji w ramach prowadzonej pozarolniczej działalności gospodarczej.

Wykaz partnerów handlowych

Promocja dotyczy sprzedaży premiowej smartfonów Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S22. Oferta bonusowa jest organizowana i prowadzona na zasadach opisanych w regulaminie zamieszczonym na stronie producenta. Promocja działa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 11.09.2023 r. do 08.10.2023 r., do godz. 23:59 (liczy się data zakupu produktu). Co ważne, modele S22+, oraz S22 Ultra nie biorą udziału w promocji. 

Szczegóły oferty oraz dokładny wykaz sklepów, które biorą udział w tej kampanii, można znaleźć tutaj: www.samsung.com/pl/campaign/smartphones/bundle/ w zakładce “Regulamin”. Sklepy wymienione są na drugiej stronie pisma. Wśród nich znaleźć można oprócz punktów i strony Samsunga także m.in. Neonet, Komputronik, RTV EURO AGD czy oleole.pl.