Tech.BiznesINFO.pl > Spotify

Spotify

iphone i słuchawki
08.03.2024 09:34 Usługa muzyczna Tidal potanieje, będzie bardziej opłacalna niż Spotify

Tidal to ścisła czołówka usług muzycznych, która wyróżnia się na rynku wysoką jakością dostępnej w niej muzyki. Teraz Tidal planuje mocne przetasowanie w swojej ofercie, co może poskutkować znaczącym wzrostem jego popularności. Zwłaszcza w obliczu podwyżek cen abonamentów Spotify.

spotify na komputerze
05.03.2024 21:21 Spotify grozi podwyższeniem opłat. Wszystko przez nowe regulacje

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Mają stanowić implementację w polskim prawie regulacji wprowadzonych wraz z europejskim aktem o rynku cyfrowym. W odpowiedzi największa usługa muzyczna bazująca na streamingu grozi podwyżką cen dla polskich użytkowników.

telefon
28.02.2024 22:29 Oszuści podszywają się pod Spotify. Ważne ostrzeżenie

Użytkownicy popularnej platformy muzycznej Spotify zostali ostrzeżeni przed nowym zagrożeniem. Oszuści podszywają się pod serwis, wykorzystując przebiegle spreparowane komunikaty, które mogą prowadzić do niebezpiecznych konsekwencji. O co dokładnie chodzi?

Telefon w rękach
16.12.2023 17:30 Zaskakujący ruch Spotify. Chcą używać sztucznej inteligencji

Spotify nie przestaje zaskakiwać swoimi decyzjami co do możliwości swojej aplikcji. Szwedzki serwis podjął bowiem decyzję o wdrożeniu sztucznej inteligencji - ma ona służyć użytkownikom.

Spotify Wrapped 2023
29.11.2023 15:49 Spotify Wrapped 2023 już dostępne – w usłudze przygotowano świetne nowości

Zbliżający się koniec roku to okazja do wielu podsumowań, także tych muzycznych. Swój bilans roku 2023 może już zobaczyć każdy użytkownik Spotify – jak co roku w usłudze dostępne jest barwne zestawienie muzyki, która szczególnie przypadła użytkownikom do gustu. Zaprezentowano też globalne listy hitów.

telefon
24.09.2023 11:57 Spotify będzie droższe. Cena za ulepszenia zaskakuje. Zapłacisz?

Popularna platforma strumieniująca od dłuższego czasu zapowiada wprowadzenie zmian, na które czeka wiele osób. Teraz internauci dotarli do pewnych szczegółów. Można się jednak srogo zawieść, ponieważ usługa będzie dodatkowo płatna, a cena nie należy do najniższych.