Tech.BiznesINFO.pl > Instagram

Instagram

Telefon
11.03.2024 15:29 Kolejna awaria Facebooka. Użytkownicy odnotowują problemy techniczne

Zaledwie kilka dni temu doszło do globalnej awarii Facebooka, Messengera i Instagrama, a już mamy do czynienia z kolejnymi problemami. Użytkownicy masowo zgłaszają błędy w działaniu serwisu, występują m.in. przeszkody w publikowaniu treści.

Zbliżenie na płonącą świecę w ciemności
06.03.2024 13:57 Tragiczna śmierć młodego influencera. Zginął podczas nagrywania

Świat influencerów na platformie YouTube to czasem niebezpieczne miejsce, gdzie celebryci podejmują ryzykowne wyzwania w imię sławy. Niestety, jeden z popularnych twórców doświadczył tragicznego zakończenia podczas nagrywania swojego najnowszego materiału. Tajemnicza śmierć 22-letniego youtubera poruszyła fanów na całym świecie, zostawiając wiele pytań i smutku.

facebook
05.03.2024 16:49 Wielka awaria Facebooka, Messengera i Instagrama. Nic nie działa

Trwa ogromna awaria serwisów należących do Meta. Użytkownicy masowo zgłaszają brak dostępności usług. Jak dotąd nie są znane przyczyny, jednak duże problemy potwierdzają niezależne źródła. W tej chwili nie ma możliwości przeglądania treści ani obsługi komunikacji zarówno na Facebooku, jak i Messengerze i Instagramie.

smartfon z aplikacją Instagram
27.02.2024 16:54 Instagram szykuje prawdziwą rewolucję. Nowa funkcja zaskoczy wielu

Instagram, jedna z największych platform społecznościowych na świecie, szykuje się do wprowadzenia tajemniczej innowacji, która ma potencjał rewolucji w interakcjach między użytkownikami. Ostatnie doniesienia sugerują, że Instagram pracuje nad nową funkcją, która może zmienić sposób, w jaki dzielimy się swoim życiem online.

Telefon z aplikacją Instagram
12.02.2024 17:33 Ile zarabiają influencerzy na Instagramie? Kwoty robią wrażenie

Zastanawiałeś się kiedyś, ile naprawdę można zarobić jako influencer na Instagramie? Ta popularna platforma społecznościowa nie tylko umożliwia dzielenie się życiem i zdjęciami, ale także staje się miejscem, gdzie niektórzy mogą zarabiać ogromne sumy pieniędzy. W tym artykule przyjrzymy się bliżej potencjalnym zarobkom influencerów na Instagramie, kryteriom decydującym o ich wysokości oraz skutecznym strategiom zarabiania na tej platformie. Jak wygląda świat zarabiania na Instagramie?

Facebook
12.01.2024 22:56 Nadchodzą duże zmiany na Instagramie i Facebooku. Chodzi o nastolatków

Dużym zagrożeniem dla nastolatków w internecie jest ryzyko natrafienia na niebezpieczne treści. Meta stara się teraz, by młodzi ludzie czuli się w ich serwisach bezpiecznie. Jakie działania podejmuje w tym celu? Czy przyniesie to oczekiwane skutki?

aitana
30.11.2023 17:20 Zarabia 10 tys. euro miesięcznie. Problem w tym, że nie istnieje

Influencer marketing stał się już stałym elementem treści reklamowych serwowanych w internecie i napędza gigantyczną sprzedaż. Choć influencer wymieniany jest wśród zawodów, które w przyszłości najchętniej chciałyby wykonywać dzieci, to może się okazać, że dzisiejszym odpowiednikom gwiazd rocka grozi rychłe bezrobocie technologiczne.

Mark Zuckerberg
08.11.2023 12:04 Facebook i Instagram od dziś płatne w Polsce. Administracja rozesłała już komunikaty, cena zaboli

Od wielu miesięcy słyszymy o tym, że dostęp do serwisów należących do Meta, Facebooka i Instagrama, będzie przynajmniej częściowo płatny. Po szeroko zakrojonych testach plan ten wchodzi w życie – Meta zaczęła rozsyłać komunikaty w tej sprawie także wśród polskich użytkowników.

smartfon
30.10.2023 19:42 Opłaty za Facebooka i Instagrama potwierdzone. Znamy daty i ceny

W mediach od jakiegoś czasu pojawiają się informacje na temat opłat, jakie wkrótce będzie trzeba uiszczać w przypadku chęci korzystania z Facebooka i Instagrama w modelu uwzględniającym brak reklam. Meta właśnie potwierdziła te doniesienia. Znamy ceny dla Europy oraz termin wprowadzenia daniny.

telefon
25.10.2023 12:14 Wielkie zmiany na Instagramie. To się może nie spodobać użytkownikom

Na popularnej platformie społecznościowej Instagram, która słynie z prezentowania tam zdjęć oraz od niedawna także rolek, mają zajść niezbyt ciekawe zmiany. Tysiące użytkowników może się dosłownie wściec.