Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Tragiczna śmierć młodego influencera. Zginął podczas nagrywania
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 06.03.2024 13:57

Tragiczna śmierć młodego influencera. Zginął podczas nagrywania

Zbliżenie na płonącą świecę w ciemności
Obraz autorstwa wirestock na Freepik

Świat influencerów na platformie YouTube to czasem niebezpieczne miejsce, gdzie celebryci podejmują ryzykowne wyzwania w imię sławy. Niestety, jeden z popularnych twórców doświadczył tragicznego zakończenia podczas nagrywania swojego najnowszego materiału. Tajemnicza śmierć 22-letniego youtubera poruszyła fanów na całym świecie, zostawiając wiele pytań i smutku.

Tragedia na YouTubie: Influencer ginie podczas nagrywania filmu

W wyścigu o uwagę i popularność na platformie YouTube, niektórzy twórcy filmów podejmują ryzykowne wyzwania, by zdobyć widzów. Niestety, ta pogoń za sławą doprowadziła do tragicznej śmierci 22-letniego influencera, który zginął podczas nagrywania swojego materiału.

Już jest. Nowy iOS to najważniejsza aktualizacja iPhone’ów od lat Spotify grozi podwyższeniem opłat. Wszystko przez nowe regulacje

Dramatyczny koniec

Nishu Deshwala, popularny indyjski youtuber, zdobył miliony widzów swoimi śmiałymi akrobacjami na traktorach. Jego ostatni występ zakończył się jednak tragicznie. W trakcie nagrywania nowego filmu, Deshwala próbował wykonać ryzykowną akrobację na traktorze, która niestety zakończyła się katastrofą. Traktor stracił przyczepność, a młody mężczyzna zginął podczas upadku, gdy pojazd gwałtownie przechylił się do tyłu.

Bezpieczeństwo przy nagrywaniu

Świadkami tragicznego zdarzenia byli przyjaciele Deshwala, którzy nagrywali transmisję na żywo. Film z jego śmiercią został umieszczony w internecie, co wywołało szok i smutek wśród tysięcy osób. Przyczyną wypadku mógł być zły stan ciągnika, którego używał mężczyzna. Brak odpowiednich elementów bezpieczeństwa i uszkodzone siedzenie mogły przyczynić się do tego tragicznego zakończenia. Nishu Deshwala pozostawił po sobie żonę i sześciomiesięcznego syna, przypominając wszystkim, że bezpieczeństwo powinno zawsze być priorytetem, nawet podczas kręcenia rozrywkowych filmów do internetu.