Polsat

telewizor
31.05.2024 21:08 Zacznie się już jutro. Polsat zachwyci widzów specjalnym prezentem

Polsat przygotował specjalny prezent dla widzów. Abonenci Polsat Box otrzymają zupełnie za darmo dostęp do aż 5 kanałów. Będą mogli je oglądać bez uiszczania dodatkowych opłat aż przez cały miesiąc. Powód jest jeden.

telewizja
25.02.2024 12:53 Ważna aktualizacja dekoderów Polsatu – pojawiła się zupełnie nowa funkcja

Wydano nową wersję oprogramowania dla dekoderów Polsat Box. Tym razem nie jest to drobna aktualizacja, lecz zmiana znacząco rozszerzająca możliwości urządzenia. Odtąd nie będzie nas ograniczać wielkość pamięci wbudowanej, gdyż tę będzie można rozszerzyć z użyciem pamięci zewnętrznych.

uokik
28.12.2023 19:17 Potężna kara dla Polsatu, poszło o sylwestrowy konkurs. Znamy kwotę

Sylwester to okazja do organizowania loterii i konkursów z cennymi nagrodami, często takie inicjatywy podejmują stacje telewizyjne. Nie zawsze jednak funkcjonują one w sposób zapowiadany przez organizatorów. UOKiK podjął decyzję, aby ukarać za manipulację przy sylwestrowym konkursie stację Polsat.

telewizor
02.12.2023 22:51 Nowy kanał w polskiej telewizji. Pojawi się w ciągu najbliższych 10 dni

Widzowie cyfrowej telewizji naziemnej wkrótce uzyskają dostęp do zupełnie nowego kanału. Na pierwszym multipleksie pojawi się stacja, która zastąpi TVP ABC na kanale 49.

telewizja
27.10.2023 09:46 Telewizja za darmo na rok? Oto co trzeba zrobić, wiele osób może skorzystać

Oglądanie telewizji to dla Polaków wciąż jedna z ulubionych form spędzania czasu wolnego. W dzisiejszych czasach rozwój tej gałęzi rozrywki zaszedł tak daleko, że nie trzeba mieć anteny, a nawet telewizora, aby oglądać różne kanały. Teraz pojawiła się natomiast opcja oglądania programów telewizyjnych przez rok za darmo. Oto co trzeba zrobić.