Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > WhatsApp wprowadza rewolucyjne zmiany. Ale nie dla wszystkich
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 29.04.2024 09:25

WhatsApp wprowadza rewolucyjne zmiany. Ale nie dla wszystkich

whatsapp
Fot. Thomas Ulrich/Pixabay

WhatsApp dla systemu Android szykuje się do wprowadzenia znaczących ulepszeń, które mają zrewolucjonizować sposób korzystania z popularnej aplikacji komunikacyjnej. Nowością będą m.in. możliwość oznaczania czatów jako ulubione oraz własny dialer, ułatwiający bezpośrednie połączenia bez konieczności dodawania numerów do kontaktów.

Ulubione rozmowy i kontakty

WhatsApp dla Androida wkroczy w nowy etap funkcjonalności, umożliwiając użytkownikom oznaczanie ulubionych czatów i kontaktów. Filtr „ulubione” na liście czatów pozwoli szybko znaleźć najważniejsze konwersacje, a sekcja ulubionych kontaktów ułatwi dostęp do najczęściej wybieranych osób. Nowa funkcja ma zapewnić większy porządek i wygodę w korzystaniu z aplikacji.

Awaria mObywatela. Użytkownicy nie mieli dostępu do dokumentów Jak złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego? Można to zrobić przez internet

Nowy dialer dla łatwiejszych połączeń

Kolejnym krokiem w usprawnianiu WhatsAppa na Androida jest wprowadzenie własnego dialera. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli wybierać numery bezpośrednio z aplikacji, eliminując potrzebę dodawania ich do kontaktów. To rozwiązanie ma przyspieszyć proces nawiązywania połączeń i uczynić go bardziej intuicyjnym dla użytkowników.

ZOBACZ TAKŻE: Potrzebujesz pomocy i dzwonisz na 112? Lepiej wybrać inny numer

Perspektywa i oczekiwania

Chociaż funkcje ulubionych czatów i własnego dialera wciąż są w fazie testów, ich wprowadzenie może znacząco poprawić doświadczenie użytkowników WhatsAppa na platformie Android. Oczekuje się, że te nowe możliwości sprawią, że korzystanie z aplikacji stanie się jeszcze bardziej wygodne i efektywne dla milionów użytkowników na całym świecie.