Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Wielka aktualizacja aplikacji Banku Millennium. Klienci muszą wiedzieć
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 17.06.2024 15:42

Wielka aktualizacja aplikacji Banku Millennium. Klienci muszą wiedzieć

millenium bank
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Bank Millennium wprowadził nową wersję swojej aplikacji mobilnej, która jest teraz bardziej intuicyjna i dostosowana do najnowszych trendów rynkowych. Klienci mogą spodziewać się prostszego nawigowania i nowych funkcji, które ułatwią zarządzanie finansami.

Uproszczona nawigacja i lepsze rozmieszczenie sekcji

W nowej aplikacji Bank Millennium uproszczono sposób poruszania się po narzędziu. Nawigacja, która wcześniej znajdowała się w panelu bocznym, została przeniesiona do ikon umieszczonych na dole ekranu. Dzięki temu użytkownicy mają łatwy dostęp do najważniejszych sekcji, takich jak Płatności, Produkty, Oferta oraz Więcej. To pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych funkcji i wygodniejsze zarządzanie finansami.

Poważny problem z BLIK-iem. Przelewy trafiają do złych adresatów Weekendowe przerwy w bankach. Lepiej wypłacić gotówkę

Odświeżone strony produktowe i nowe funkcje

Bank Millennium zaktualizował również strony dotyczące swoich produktów, takich jak konta, karty i lokaty. Wprowadzono nowe funkcje, w tym możliwość podglądu wszystkich danych karty po dodatkowej autoryzacji. Dodatkowo, w lewym górnym rogu aplikacji umieszczono sekcję profilową, gdzie można edytować swoje dane, przeglądać dokumenty i umowy, kontaktować się z konsultantem oraz przełączać na profil firmowy, jeśli klient takowy posiada.

ZOBACZ TAKŻE: mBank wydał pilny komunikat do klientów. Trzeba wiedzieć

Nowoczesna technologia i stopniowe udostępnianie

Nowa wersja aplikacji Bank Millennium opiera się na nowoczesnych technologiach i architekturze mikroserwisów, co umożliwia dalszy rozwój i wprowadzanie innowacji. Piotr Skopiński, dyrektor Departamentu Rozwoju Aplikacji Banku Millennium, podkreślił, że te zmiany stanowią solidny fundament dla przyszłych aktualizacji. 

Aplikacja w nowej wersji jest już dostępna dla nowych klientów, a obecni użytkownicy będą stopniowo otrzymywać aktualizację do sierpnia tego roku. Bank zachęca swoich klientów do pobrania najnowszej wersji aplikacji dostępnej w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery.