Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > mBank wydał pilny komunikat do klientów. Trzeba wiedzieć
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 14.06.2024 12:54

mBank wydał pilny komunikat do klientów. Trzeba wiedzieć

mbank
Fot. materiały własne

mBank wprowadza kolejne ulepszenia w swojej aplikacji mobilnej. Od teraz użytkownicy będą mogli samodzielnie ustawiać limity przelewów bezpośrednio z poziomu telefonu. Zmiany te dotkną 3,4 miliona aktywnych użytkowników aplikacji.

Wygodne zmiany dla użytkowników

mBank podjął decyzję o ułatwieniu procedury zarządzania limitami przelewów. Dotychczas, aby zmienić limit przelewu, konieczne było skorzystanie z komputera i przejście przez całą procedurę logowania. 

Dzięki nowej funkcji w aplikacji mobilnej użytkownicy będą mogli dokonywać zmian limitów za pomocą smartfona, co znacznie przyspieszy i uprości proces zlecania większych przelewów.

Straciła 180 tys. zł. Wszystko przez internetową znajomość, policja ostrzega

Informacje o zmianach

Bank rozpoczął kampanię informacyjną, rozsyłając do swoich klientów maile z wiadomością o nadchodzących zmianach. O dokładnej dacie udostępnienia nowych funkcji użytkownicy będą mogli dowiedzieć się ze strony internetowej mBanku. 

Warto podkreślić, że banki wprowadzają tego typu zmiany z dużą ostrożnością, aby nie zwiększać ryzyka oszustw. Każda nowa funkcja jest wcześniej zapowiadana z odpowiednim wyprzedzeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Masz konto w mBanku? Będą ważne zmiany, zacznie się już 1 lipca

Inne zmiany w ofercie

Oprócz nowości dotyczących limitów przelewów mBank wprowadza zmiany w lokatach oraz stopach oprocentowania. Od 15 lipca 2024 roku klienci nie będą mogli składać zleceń konwersji jednostek/tytułów uczestnictwa na mLinii. 

Wszystkie szczegóły dotyczące tych zmian zawarte są w nowym regulaminie, który wejdzie w życie 28 czerwca 2024 roku. Dlatego warto śledzić bieżące informacje, aby być na bieżąco i uniknąć niespodzianek.