Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Black Friday na x-kom: ceny obniżone o 98% i oferty, których nie uświadczymy w innych sklepach
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 24.11.2023 14:31

Black Friday na x-kom: ceny obniżone o 98% i oferty, których nie uświadczymy w innych sklepach

karol strasburger
Fot. x-kom

Black Friday trwa w najlepsze. W części sieci sprzedażowych już od wielu dni. Inne podejście przyjął X-kom, który skupił się na oferowaniu swoich produktów w znacznie obniżonych cenach począwszy od dziś. Ofert jest mnóstwo, ale trzeba się spieszyć – zapasy części urządzeń w promocyjnych cenach zostały już wyczerpane. 

Black Friday w x-kom

X-kom znacząco obniżył ceny produktów w dziesiątkach przeróżnych kategorii: od drobnych akcesoriów po najbardziej zaawansowane komponenty. Obniżki cen objęły laptopy, smartfony, komputery stacjonarne, urządzenia zasilające, aparaty fotograficzne i wiele, wiele innych.

Oprócz propozycji dostępnych na stronie internetowej sklepu specjalne atrakcje przygotowano także dla tych, którzy śledzą x-kom w mediach społecznościowych. Przez cały dzień będą tam dostępne niespodzianki i bonusy. 

Ruszyły Black Weeks w Bierdonce. Obniżki cen do 50 proc., warto się pośpieszyć

Kulminacja obniżek cen w ramach Black Month

Aby skorzystać z promocyjnych ofert, wystarczy przejść pod adres promocje.x-kom.pl/black-friday. Tam dostępny jest podgląd urządzeń, których ceny zostały obniżone nawet o 98%. Aby z nich skorzystać, podczas zakupu należy wprowadzić kod rabatowy: suchar. Nawiązuje to do bogatej działalności Karola Strasburgera, który został twarzą kampanii.

Jak wspomniano, x-kom wystartował z najważniejszymi promocjami dopiero dziś, ale nie oznacza, że także dziś się one zakończą. Wręcz przeciwnie, sklep zaplanował cały miesiąc atrakcji. W ramach Black Month dostęp do promocji będzie można uzyskać po podaniu kodów rabatowych, które zmieniać będą się co tydzień.

Na co zwrócić uwagę?

Warto zaznaczyć, że x-kom, w przeciwieństwie choćby do popularnych sieci sklepów stacjonarnych, pozwala zakupić okazyjnie także nieco inny asortyment, niż tylko elektronikę użytkową. Warto zwrócić uwagę na komponenty sprzętowe.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki Black Month złożyć sobie znacznie taniej niż zwykle cały komputer – oprócz np. smartwachy czy innych gadżetów, które znajdziemy dziś wszędzie, x-kom oferuje także promocyjnie procesory, karty graficzne,  kości RAM czy pamięci masowe.