Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Czas mija w niedzielę. Wspaniała okazja dla kierowców na stacjach Orlen
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 18.05.2024 16:34

Czas mija w niedzielę. Wspaniała okazja dla kierowców na stacjach Orlen

Orlen
Fot. materiały własne

Na stacjach paliw Orlen trwa akcja, dzięki której skorzystać z myjni będzie można za darmo. Do wzięcia udziału nie jest potrzebna aplikacja lojalnościowa, jednak warto się pośpieszyć — z oferty będzie można skorzystać jeszcze tylko do jutra.

Darmowe mycie na stacjach Orlen

Wczoraj miał miejsce Światowy Dzień Mycia Samochodu, co postanowiono uczcić także na stacjach Orlen. Dzięki temu za raz zakupione mycie na myjni automatycznej będzie można otrzymać drugie mycie za darmo.

Jak informuje se.pl, oferta będzie dostępna tylko do 19 maja. Jak wspomniano, do skorzystania z propozycji nie jest konieczne dysponowanie aplikacją mobilną - wystarczy wybrać program przy kasie, a ta sama doliczy dodatkowe, takie samo mycie za darmo.

Ważny komunikat banku PKO BP. "Nie będzie można korzystać"

Zasady skorzystania z oferty

Co ważne, z drugiego, darmowego mycia można skorzystać nawet za 30 dni od dnia zakupu pierwszego. Skorzystać można z dowolnego programu (na Orlenie jest ich do wyboru aż pięć), jednak z tym zastrzeżeniem, że oba mycia będą wykonane w tym samym programie.

W akcji można brać udział wielokrotnie, jednak nie może ona być łączona z innymi ofertami i rabatami. Za zakup zostają naliczone punkty w programie lojalnościowym Vitay.

Kto może skorzystać?

Orlen zastrzega, że skorzystać z propozycji będą mogli wszyscy za wyjątkiem tych, którzy skorzystają do opłacenia pierwszego mycia z płatności mobilnych Orlen Pay, kart Flota, Biznestank, Tankbank, UTA, DKV, a także Karty Dużej Rodziny i kart upominkowych.