Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Darmowe przejazdy PKP. Specjalna oferta już 1 czerwca, ale jest haczyk
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 15.05.2024 18:36

Darmowe przejazdy PKP. Specjalna oferta już 1 czerwca, ale jest haczyk

pociąg
Fot. Wikimedia Commons/By Stevenlodz - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50955079

Wyjątkowa oferta dla osób podróżujących koleją ze swoimi bliskimi. Już niedługo będzie można skorzystać z darmowej podróży pociągami PKP Intercity. Specjalna promocja będzie miała miejsce jedynie w sobotę 1 czerwca, warto wcześniej się przygotować. Jest pewien haczyk – z okazji będą mogli skorzystać najmłodsi podróżnicy, oczywiście w towarzystwie swoich opiekunów.

Specjalna promocja na bilety PKP Intercity

PKP Intercity przygotowało z okazji Dnia Dziecka prawdziwą gratkę dla podróżujących pociągami. 1 czerwca możliwe będzie skorzystanie z promocji ”Taniej z bliskimi”, która umożliwia rabat w wysokości 30 proc. na bilety. Jak skorzystać z oferty? Wystarczy zakupić od 2 do 6 biletów na wspólną podróż. Warto pamiętać, że zniżka może być łączona z innymi rabatami i ulgami, np. dla uczniów, a promocja obejmuje zarówno pociągi TLK jak i Intercity. Jak się okazuje, to nie jedyna promocja, z której będziemy mogli wykorzystać 1 czerwca. Możliwe będzie także dostanie biletu na przejazd kompletnie za darmo.

Poważna awaria w Pekao. Dotyczy klientów z całej Polski

PKP Intercity wprowadza promocję na bilety dla najmłodszych

Z okazji zbliżającego się międzynarodowego Dnia Dziecka, w sobotę 1 czerwca będziemy mogli skorzystać z oferty przeznaczonej dla najmłodszych podróżników. W tym dniu wszystkie osoby do 16. roku życia będą mogły za darmo wybrać się w trasę pociągiem PKP Intercity na terenie całej Polski. Dzieci i młodzież będą mogły 1 czerwca odebrać darmowy bilet na dowolny przejazd – jak skorzystać z okazji? 

ZOBACZ TAKŻE: Atak hakerski na polskie markety. Wydano zalecenia dla klientów

Darmowy bilet na podróż pociągiem

Jest pewien haczyk – wyjątkowa oferta na Dzień Dziecka obejmuje jedynie przejazd w drugiej klasie pociągu. Jak otrzymać bilet za darmo? Wystarczy odebrać w kasie biletowej na dworcu lub zgłosić się po niego do konduktora pociągu. Oczywiście, promocja nie obejmuje rodziców bądź opiekunów dzieci, chociaż ci mogą skorzystać z wymienionych powyżej zniżek.

 

Źródło: geekweek.pl