Inpost

Lodówkomat
09.04.2024 14:55 InPost podjął ważną decyzję. Chodzi o lodówkomaty

InPost, lider w dziedzinie usług logistycznych w Polsce, wzmacnia swoją obecność na rynku poprzez rozwój sieci lodówkomatów. Po długim okresie stagnacji firma powraca do inwestycji w te innowacyjne urządzenia, które oferują nowe możliwości przechowywania i dostarczania produktów spożywczych.

paczkomat
31.03.2024 16:39 Rewolucyjna usługa w InPost. Wielu klientów będzie zachwyconych

InPost zapowiedział uruchomienie nowej usługi. Jeszcze w tym roku wystartować mają przesyłki międzynarodowe. Co ważne, wysyłać będzie można za pośrednictwem paczkomatów – tak wygodnie, jak ma to miejsce w przypadku przesyłek krajowych.

Paczkomat firmy Inpost.
13.03.2024 14:09 InPost wprowadza nową usługę. Od teraz będzie można wysłać nawet list

Poczta tradycyjna odchodzi w zapomnienie, ustępując miejsca nowym, innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie wysyłki przesyłek. Od lat cieszące się popularnością paczkomaty InPost stawiają kolejny krok naprzód, oferując klientom możliwość wysyłania nie tylko paczek, ale również listów. Jak ta zmiana wpłynie na rynek usług pocztowych?

Paczkomat firmy Inpost
14.02.2024 14:25 InPost podnosi ceny: Jakie konsekwencje dla klientów?

InPost, znany lider w świadczeniu usług logistycznych w Polsce, ogłosił planowane podwyżki cen, które mają wejść w życie już od 1 marca 2024 roku. Ale czy te zmiany dotkną tylko klientów biznesowych, czy też mogą wpłynąć na wszystkich użytkowników usług firmy?

kobieta, telefon
25.12.2023 12:21 "Ważność konta wygaśnie za 20 dni". Wiemy, co trzeba zrobić

Wielu z nas może spotkać niemałe zaskoczenie, gdy dostaniemy od aplikacji to powiadomienie. Chodzi o prośbę InPost Mobile o zweryfikowanie numeru telefonu użytkownika. Mamy na to 20 dni – po tym czasie ważność konta wygaśnie.

paczkomat
21.12.2023 11:43 Prezenty na ostatnią chwilę. Z Allegro będzie można zamówić nawet w piątek

Dobre wieści dla tych, którzy nie śpieszyli się z kupnem świątecznych prezentów. Choć wigilia już za 5 dni, to kolejne firmy deklarują, że jest jeszcze czas na zamówienie podarunków przez internet.

kurier
15.12.2023 12:57 Do kiedy zamówić prezenty, aby dotarły przed świętami? InPost ma odpowiedź

Podobnie jak w poprzednich latach, firma kurierska InPost uruchomiła program gwarancji dostawy przed wigilią. Dzięki temu znamy już terminy dla określonych usług i regionów, których dotrzymanie sprawi, że pod choinką nie będzie w tym roku pusto.

paczkomat
06.12.2023 13:13 Napastnicy podszywają się pod InPost. Atak można rozpoznać po numerze telefonu

Okres przedświąteczny to czas zwiększonej liczby ataków na cyberbezpieczeństwo, w których napastnicy podszywają się pod firmy kurierskie. Zwiększone zainteresowanie zakupami w Sieci może zmniejszać czujność użytkowników. Właśnie zidentyfikowano kolejną kampanię, tym razem napastnicy podszywają się pod firmę kurierską InPost.

ostrzezenie-phishing
20.11.2023 20:28 KNF ostrzega: oszuści podszywają się pod InPost i Pocztę Polską. Można stracić wszystkie pieniądze

Poczta Polska oraz firmy kurierskie szczególnie często są wykorzystywane do oszustw i phishingu. Zespół CSIRT działający przy Komisji Nadzoru Finansowego przestrzega przed kolejną taką kampanią. Tym razem, co także jest szczególnie popularne, do ataku wykorzystywane są SMS-y.

haker
08.11.2023 15:09 KNF ostrzega przed globalną kampanią phishingową. Na celowniku Polacy

Działający przy Komisji Nadzoru Finansowego CSIRT opublikował analizę stanowiącą poważne ostrzeżenie przed globalną kampanią wycelowaną w cyberbezpieczeństwo, w które napastnicy poszywają się pod usługi pocztowe i kurierskie. Jednym z celów są internauci z Polski.

paczkomat
24.10.2023 11:01 Paczkomat jak "kalendarz adwentowy", nagranie z kradzieży obiegło sieć. InPost komentuje incydent

Do mediów społecznościowych trafił film, na którym widać zniszczony automat InPostu. Widok okradzionego Paczkomatu przypomina komentującym “kalendarz adwentowy”. Do sprawy zdewastowania obiektu odniósł się rzecznik firmy.

kobieta z telefonem
21.10.2023 18:24 InPost zapowiada problemy, trzeba się przygotować. Chodzi o Paczkomaty

InPost planuje ograniczyć czasowo dostęp do części usług. Wiele osób będzie miało problem ze skorzystaniem z oferty przedsiębiorstwa, trzeba się zawczasu przygotować. Firma przestrzega, jest oficjalny komunikat.