Tech.BiznesINFO.pl > Samsung

Samsung

Samsung
07.06.2024 22:01 Strajk generalny w Samsungu. Pierwszy w historii firmy

Pracownicy koreańskiej korporacji Samsung planują strajk generalny. Ogólnoświatowy mocarz produkcji procesorów, elektroniki użytkowej i wielu komponentów elektronicznych nigdy w swojej historii nie borykał się z podobnymi problemami. Związki zawodowe żądają podniesienia zarobków.

telefon
19.05.2024 20:59 Telefony będą jeszcze droższe. Wszystko przez jeden element

Rok 2024 ma być tym, w którym sprzedaż smartfonów powróci do czasów sprzed pandemii, co zresztą jest już w pewnych obszarach widoczne. Z rosnącą liczbą sprzedanych egzemplarzy urządzeń będą najpewniej rosnąć także ceny. Za taki stan rzeczy odpowiadać może Qualcomm.

Samsung klip
17.05.2024 18:48 Błyskotliwa odpowiedź Samsunga na reklamę Apple. Tak się robi marketing

Na firmę markowaną nadgryzionym jabłuszkiem spadła niedawno fala krytyki za spot, w którym reklamowała swojego nowego iPada. W spocie mogliśmy obserwować jak zgniatane są rozmaite przedmioty - w tym instrumenty muzyczne, narzędzia i różne sprzęty, bo wszystko to miał zastąpić nowy tablet od Apple. Samsung nie czekał i szybko wykorzystał potknięcie giganta z Cupertino.

Samsung
16.05.2024 18:57 Nowy produkt Samsunga już wkrótce. Klienci będą zachwyceni

Chociaż obecnie szósty smartwatch ze stajni Samsunga jest jednym z najlepszych na rynku zegarków dedykowanych użytkownikom Androida, to… warto wstrzymać się z jego zakupem. Coraz więcej wskazuje bowiem na to, że już wkrótce doczekamy się kolejnej odsłony Samsung Galaxy Watch – tym razem opatrzonej numerem 7. 

samsung galaxy s21
10.05.2024 22:36 Aktualizacja Samsungów niszczy ekran? Pojawia się zielonia linia

Można byłoby się spodziewać, że gdy kupuje się topowy smartfon kosztujący w momencie premiery minimum 4-6 tys. zł, to działające na nim oprogramowanie nie będzie sprawiało problemów. Niestety, i na tej półce cenowej trafiają się karygodne błędy producentów. Przekonali się o tym posiadacze flagowców Samsunga.

smartfon
15.04.2024 19:54 Sprzedaż smartfonów znów rośnie. Zmiana na pozycji lidera

Wydarzenia roku 2020 były ogromnym ciosem także dla rynku elektroniki użytkowej. Ucierpiała produkcja komponentów, ale też końcowych produktów, w tym smartfonów. Teraz ich sprzedaż w końcu odbija się po pandemii, a towarzyszy temu także zmiana na pozycji lidera wśród producentów.

pralka
13.02.2024 20:13 Samsung stworzył indeks obciążenia codziennymi obowiązkami – „Invisible Load” – w ramach globalnej współpracy z Mo Gawdatem, ekspertem AI

Samsung stworzył indeks obciążenia codziennymi obowiązkami – "Invisible Load" – w ramach globalnej współpracy z Mo Gawdatem, ekspertem AI. Indeks "Invisible Load" pokazuje niewidzialne obciążenie, którego doświadczają Europejczycy podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych.

telewizor
12.02.2024 16:15 Duże, bardzo duże - czyli dlaczego rozmiar ma znaczenie przy wyborze telewizora i jak zrobić to mądrze?

Polacy bez wątpienia pokochali duże telewizory – w 2023 roku coraz częściej decydowali się na modele o przekątnej 65, a nawet 75 cali, co potwierdza rosnące zapotrzebowanie na większe rozmiary ekranów. Według danych firmy badawczej GfK w 2023 roku najczęściej wybierali oni modele firmy Samsung. Wśród osób, które kupowały 65-calowy telewizor, Samsung Smart TV wybierała połowa z nich, a wśród 75 czy 85-calowych modeli także były preferowane modele koreańskiej firmy. Przed zakupem większego telewizora nasuwa się jednak często pytanie: co zrobić kiedy szybko chcemy sprawdzić, jaki rozmiar telewizora byłby odpowiedni do naszego salonu czy sypialni? Możemy szukać tej informacji w specyfikacjach każdego modelu, ale jest łatwiejsze rozwiązanie. Już teraz na stronie samsung.com po jej lewej stronie można z łatwością sprawdzić, jaką szerokość w podstawie i wysokość mają poszczególne przekątne ekranów.

Samsung Galaxy S24
31.01.2024 21:13 Samsung Galaxy S24. Rewolucja w świecie smartfonów dzięki AI

Era sztucznej inteligencji nieuchronnie zmienia sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów. Wraz z premierą Samsung Galaxy S24 wkroczyliśmy w nową erę technologicznego wsparcia, gdzie sztuczna inteligencja nie tylko ułatwia codzienne czynności, ale także staje się nieodłącznym elementem naszego życia cyfrowego. Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak Galaxy AI rewolucjonizuje nasze doświadczenie z użytkowaniem smartfonów.

smartfony samsung
08.12.2023 20:44 Ważne zmiany dla posiadaczy smartfonów Samsung. Chodzi o baterię

Samsung od wielu lat pozostaje najpopularniejszym producentem smartfonów z Androidem, co widać także w Polsce. Dla ich użytkowników mamy ważne wiadomości związane z nadchodzącą aktualizacji nakładki OneUI. Nowa wersja oprogramowania jeszcze skuteczniej pozwoli oszczędzać akumulator, choć zdecydować o tym trzeba będzie samodzielnie.

Samsung ZFlip5 Retro
30.10.2023 12:17 Samsung gra na sentymentach. Nowy smartfon nawiązuje do klasyka sprzed lat

Samsung to od wielu lat lider rynku smartfonów z Androida z udziałami na poziomie sięgającym 20%. Koreański producent właśnie zaprezentował nowe urządzenie, które garściami bierze z przeszłości, a konkretniej z 2003 roku i epocki telefonów z klapką. Oto Samsung ZFlip5 Retro.