Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > UPC Polska i Play oferują Netfliksa na rok za darmo. Trzeba spełnić odpowiednie warunki
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 07.12.2023 11:02

UPC Polska i Play oferują Netfliksa na rok za darmo. Trzeba spełnić odpowiednie warunki

netflix
Fot. freestocks / Unsplash

Miłośnicy treści udostępnianych przez Netfliksa mają dobrą okazję do tego, by mocno zaoszczędzić. Zwłaszcza jeśli właśnie szukają dostawcy internetu. Aby skorzystać z darmowego Netfliksa trzeba jednak spełnić warunki, a sama oferta ma pewne ograniczenia.

Netflix za darmo przez rok

Choć UPC zostało przejęte przez Play, to nadal za pośrednictwem serwisu Moje UPC można teraz uzyskać nawet dostęp do Netfliksa za darmo. Warto zaznaczyć, że chodzi o podstawowy abonament. W jego ramach można uzyskiwać dostęp do usługi tylko na jednym urządzeniu i tylko na nie pobierać treści.

Standardowo za pakiet podstawowy trzeba płacić 29 zł miesięcznie, jednak UPC oferuje dostęp do usługi za darmo przez cały rok. Nie ma żadnej możliwości, aby skorzystać z promocji na bardziej rozbudowane pakiety Netfliksa, nawet za dopłatą.

To może być hit. Na Netfliksie będzie można ograć Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Warunki do spełnienia

Aby skorzystać z oferty UPC/Play, należy podpisać umowę na Internet Elastyczny na 12 miesięcy. Należy tego dokonać maksymalnie w ciągu 15 dni kalendarzowych po wyrażeniu chęci skorzystania z usług dostawcy. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, darmowy Netflix wymaga utrzymania aktywnej umowy z UPC i wyrażenia zgody na to, by Play uzyskał dostęp do danych przetwarzanych dotąd przez UPC.

Aby dołączyć do promocji, najlepiej pozostawić swój numer telefonu w serwisie Moje UPC – usługodawca deklaruje, że kontakt nastąpi w ciągu 59 sekund od wyrażenia takiej woli przez użytkownika. Tam można poznać szczegóły i zdecydować o skorzystanie z propozycji.

Internet Elastyczny w Play

Jak widać, warunków do spełnienia jest całkiem sporo. Oferta może zainteresować także tych użytkowników, którzy korzystają już z nielimitowanego internetu światłowodowego – wówczas Internet Elastyczny będzie dostarczany obok pierwotnej usługi internetowej, jako dodatek. Można więc w ten sposób zapewnić dostęp do Sieci na innych urządzeniach, które będą korzystać z Internetu Elastycznego w ramach transmisji danych i poza zasięgiem domowej sieci.

Źródło: wirtualnemedia.pl