Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Kultowy film wraca do kin. Polacy go uwielbiali
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 06.04.2024 12:44

Kultowy film wraca do kin. Polacy go uwielbiali

serial, telewizor
Fot. Pixabay

Popularna komedia szykuje się do powrotu na ekrany w nowych formach. Plotki krążą o kontynuacji filmowej oraz serialowym spin-offie, które obiecują rozszerzyć uniwersum tej kultowej produkcji. Czym nas zaskoczą twórcy?

Powrót na duży ekran z "Legalną Blondynką 3"

Po długim oczekiwaniu, fani Elle Woods będą mieli powód do radości - "Legalna Blondynka 3" jest już w drodze. Prace nad filmem rozpoczęły się wcześniej, jednak nieco przeszkodził im strajk Gildii Scenarzystów oraz dążenie do zachowania wierności dziedzictwu serii. Reese Witherspoon, ikona roli głównej, ujawniła, że trzecia część skupi się na relacji Elle z postacią graną przez Jennifer Coolidge, co zapewne przyniesie wiele emocji i zabawnych sytuacji.

Sprytna sztuczka w Androidzie. Skorzysta na tym nasza bateria Abonament RTV. Wiadomo, kto jest zwolniony z opłat

Nowe przygody w serialowym spin-offie

Nie tylko wielki ekran będzie świadkiem powrotu Elle Woods - plany obejmują także serialowy spin-off. Reese Witherspoon współpracuje z producentami "Plotkary", aby stworzyć nowe opowieści z uniwersum "Legalnej Blondynki". Szczegóły projektu są ściśle tajne, jednak fani mogą się spodziewać równie kolorowych i pełnych humoru przygód na małym ekranie.

ZOBACZ TAKŻE: Disney+ zablokuje dzielenie się kontem. Znamy daty

Sukces Jennifer Coolidge i nadzieja na kontynuację

Jennifer Coolidge, znana z roli Paulette Bonafonté, jest kluczową postacią w trzeciej części "Legalnej Blondynki". Jej renesans kariery, rozpoczęty od występu w "Białym Lotosie", zapowiada emocjonujące powroty do postaci, które pokochali fani. Z nadzieją oczekuje się, że kolejne produkcje w uniwersum "Legalnej Blondynki" przyniosą równie dużo zabawy i śmiechu, co ich poprzedniczki.