Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nowości w aplikacji Santander Bank Polska. Klienci będą zachwyceni
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 15.01.2024 18:17

Nowości w aplikacji Santander Bank Polska. Klienci będą zachwyceni

smartfon
Fot. biznesinfo.pl

Aplikacja banku Santander wzbogaciła się właśnie o nowe funkcje. W nowej wersji dostarczono funkcje pozwalające na zakup doładowań m.in. w sklepach z aplikacjami, grami czy kart zapewniających członkostwo w usługach internetowych. Nowa wersja jest już dostępna w Google Play i App Store.

Doładowania w aplikacji Santander

Jak donosi Cashless.pl, Santander zdecydował, że w swojej aplikacji zacznie sprzedawać doładowania do usług i sklepów. Nacisk postawiono przede wszystkim na usługi internetowe, choć bank zapewnia, że lista będzie w przyszłości rozszerzana.

W rezultacie w aplikacji banku można już kupić doładowania do sklepu Google Play, Nintendo eShop czy Microsoft Store. Możliwe jest także uzyskanie członkostwa w Spotify, Playerze, CDA czy kupno środków do wykorzystania w grach Minecraft czy Roblox. Inne z dostępnych usług to Canal+, a nawet subskrypcje Microsoft 365.

W Polsce pojawią się nowe bankomaty. Trzeba na nie uważać

Jak odnaleźć nowe funkcje w aplikacji Santander?

Członkostwo w usługach internetowych czy środki do wykorzystania w sklepach i aplikacjach można uzyskać po przejściu do menu Transport, Bilety, Usługi, później do podkategorii Gry i multimedia. Po transakcji otrzymamy kod do wykorzystania.

Całość działa na bazie usług oferowanych przez Autopay. Oczywiście swoje na sprzedaży kart i kodów zarabia także sam Santander. Pomysł rozbudowy aplikacje w stronę jej komercjalizacji zapewne nie wszystkim się spodoba, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że już teraz średnia jej ocen w Google Play wynosi zaledwie 2,6 w 5-stopniowej skali.

Zobacz także: mObywatel z ważnymi nowościami. Moduł ePłatności dostępny w kolejnych miastach

Przebudowa aplikacji Santander

Średnią mogą podwyższyć inne zaprezentowane w aplikacji nowości. Przebudowane zostało menu, którego pozycje podzielono na kategorie, a część funkcji przeniesiono do skrótów. Najnowszą wersję aplikacji banku Santander znaleźć można już pobierać w wersji na Androida i iOS-a.

Źródło: cashless.pl