Tech.BiznesINFO.pl > Przeglądarki Internetowe

Przeglądarki Internetowe

przegladarki
18.06.2024 22:56 Koniec ze zbędnymi funkcjami Edge’a. Przeglądarka będzie jak nowa

Decyzja Microsoftu o porzuceniu w pełni autorskiej przeglądarki i zbudowaniu kolejnego klona Chrome okazała się strzałem w dziesiątkę. Po dekadach Windows w końcu dorobił się systemowej przeglądarki z prawdziwego zdarzenia - Edge’a. Właśnie pojawiło się narzędzie, które dodatkowo go udoskonala.

google chrome
31.05.2024 13:20 Ważne zmiany w Google Chrome od 1 lipca. Internauci nie są zachwyceni

W Google Chrome od 1 lipca ma obowiązywać nowy manifest rozszerzeń. Google już kilkukrotnie opóźniało decyzję z powodu niezadowolenia twórców dodatków i użytkowników, jednak tym razem termin zdaje się ostateczny. Co to oznacza dla przeciętnego internauty?

przeglądarki
25.05.2024 14:03 Chrome zaskoczy cię podczas uruchamiania. Trzeba będzie wybrać

Na naszych oczach zachodzą ważne zmiany w najpopularniejszej przeglądarce internetowej na świecie. Na nowym ekranie powitalnym, którego wyświetlanie jest skutkiem wejścia w życie europejskich regulacji dot. rynku i usług cyfrowych przeglądarka poprosi nas o podjęcie ważnej decyzji.

ludzie przy komputerze
21.05.2024 19:46 Te programy spowalniają komputer. Usuń je, a odczujesz różnicę

Badania wykazują, że na naszych komputerach wciąż powszechnie wykorzystywane są programy, które mają odczuwalnie negatywny wpływ na ich wydajność. Rozszerzenia do przeglądarek, bo o nich mowa, to w dużej mierze ogromne spowalniacze, które znacząco uprzykrzają korzystanie z peceta. Na szczęście jest na to sposób.

google chrome
10.05.2024 18:13 Zagrożenie w przeglądarce Google Chrome. W ten sposób się zabezpieczysz

Ważne informacje dla użytkowników przeglądarki Google Chrome, zarówno na komputerach z Windowsem, jak i macOS-em i Linuksem. W programie odnaleziono groźną lukę bezpieczeństwa, dzięki której hakerzy mogą nawet wykonać na zaatakowanym urządzeniu dowolny kod. 

Laptop
01.05.2024 12:53 Nowa przeglądarka na Windowsa. Użytkownicy porzucą dla niej Chrome'a

Użytkownicy mają aktualnie dostęp do wielu różnych przeglądarek. Jednymi z najpopularniejszych są Google Chrome czy Microsoft Edge. Jak się jednak okazuje, już wkrótce mogą one zostać porzucone na rzecz zupełniej nowej przeglądarki. Przedstawiamy szczegóły. 

komputer z windowsem
10.04.2024 14:55 Kolejne reklamy w Windowsie. Wyjaśniamy, jak je wyłączyć

Wraz z premierą Windowsa 10 Microsoft zaczął otwarcie umieszczać w swoim systemie operacyjnym treści reklamowe. Właśnie zapowiedziano, że w Windowsie 11 będzie ich jeszcze więcej, niż dotychczas. Na szczęście jest sposób, aby ograniczyć ich wyświetlanie. Wystarczy kilka kliknięć.

przeglądarki
05.04.2024 20:23 Ważna nowość w Chrome. Chodzi o bezpieczeństwo

Google opracowało ważną nowość w przeglądarce Chrome, która może przełożyć się na ochronę przed częścią cyberataków. Ciasteczka przechowujące dane wrażliwe dane o użytkowniku są odtąd znacznie lepiej chronione.

Google Chrome
03.01.2024 22:30 Korzystasz z przeglądarki Chrome? Możesz się zdziwić

Wielu użytkowników przeglądarek zapewne zgodzi się ze stwierdzeniem, że Chrome jest jedną z najlepszych i najbardziej przyjaznych użytkownikowi przeglądarek. Jednakże zawsze może być lepiej i - naturalnie - konieczne jest wprowadzanie aktualizacji. Jak wypadł lifting aplikacji mobilnej przeglądarki Google?

laptop
28.10.2023 10:19 Uważaj na tę przeglądarkę. Potajemnie instaluje niechciane oprogramowanie

Ciesząca się popularnością przeglądarka, która zajmuje 10. miejsce w rankingu “Top najbezpieczniejszych przeglądarek dbających o Twoją prywatność w 2023 r.” stworzonym przez NordVPN, okazała się potajemnie instalować niechciane oprogramowanie na komputerach użytkowników. To nie pierwsza wpadka z tą przeglądarką.