Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > PKO BP daje klientom nawet 2200 zł. Trzeba spełnić warunki
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 04.06.2024 22:28

PKO BP daje klientom nawet 2200 zł. Trzeba spełnić warunki

PKO Bank Polski
Fot. materiały własne

PKO Bank Polski wprowadza nową promocję dla przedsiębiorców, oferując do 2200 zł premii za otwarcie konta firmowego. Oferta obejmuje korzystanie z kart debetowych Visa i terminali POS.

Oferta PKO BP dla przedsiębiorców

PKO Bank Polski rozszerza swoją ofertę, tym razem kierując ją do właścicieli firm. Nowi klienci, którzy otworzą konto firmowe, mogą liczyć na premię nawet do 2200 zł. Aby skorzystać z promocji, konieczne jest założenie konta z kartą debetową Visa, wykonanie minimum pięciu transakcji bezgotówkowych oraz podpisanie umowy o terminal POS.

Limity płatności gotówką w UE. Nowe przepisy przyjęte Nowość w mBanku. Karta posłuży nie tylko do płacenia

Warunki uzyskania pełnej premii od PKO BP

Premia jest rozłożona na kilka etapów, a jej pełna wysokość uzależniona jest od spełnienia określonych warunków:

  • 500 zł za otwarcie konta firmowego z kartą debetową Visa, pod warunkiem, że klient nie posiadał konta firmowego w PKO Banku Polskim od 1 stycznia do 3 czerwca 2024 r.
  • 500 zł za dokonanie minimum pięciu transakcji bezgotówkowych kartą Visa do 31 sierpnia 2024 r. Zwroty lub anulacje transakcji zmniejszają tę liczbę.
  • 1200 zł za podpisanie umowy o terminal POS, niezależnie od liczby zamówionych terminali.

ZOBACZ TAKŻE: Rachunki za wodę będą mniejsze. Wystarczy jeden tani gadżet

Wybór kont firmowych w PKO BP

PKO Bank Polski oferuje dwa rodzaje kont firmowych, dopasowane do potrzeb różnych przedsiębiorstw. PKO Konto Firmowe jest skierowane do mniejszych firm oraz tych, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. 

Przedsiębiorcy mogą zarejestrować firmę w CEIDG bezpośrednio przez serwis iPKO lub aplikację IKO, składając jeden wniosek. Natomiast PKO Konto Firmowe Premium zostało stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, oferując dodatkowe korzyści i usługi.