Tech.BiznesINFO.pl > Youtube

Youtube

Budda
29.01.2024 15:10 Znany youtuber w przebraniu wrzucił do skarbonki WOŚP 100 tys. zł. Kim jest Budda?

Coraz częściej także poza youtube’owym światkiem słyszymy o Buddzie – youtuberze, który zaczął naśladować nietypowy sposób na zdobycie popularności. Budda zaczął bowiem rozdawać ludziom pieniądze czy samochody. Teraz znów zrobiło się o nim głośno. 

YouTube
25.01.2024 13:05 Problemy z aplikacją YouTube na Androidzie, błąd za błędem. Jest tymczasowe rozwiązanie

Liczni użytkownicy aplikacji YouTube na Androidzie zgłaszają problemy z jej działaniem. Są one na tyle poważne, że w zasadzie uniemożliwiają oglądanie filmów. Jak dotąd Google nie pozbyło się problemu, ale udało się odnaleźć tymczasowe rozwiązanie, które działa w przypadku części użytkowników.

youtube
15.01.2024 17:58 YouTube celowo spowalnia serwis. Znaleziono fragment w kodzie

YouTube nie zatrzymuje się i po tym, jak przez cały miniony rok utrudniał lub uniemożliwiał korzystanie z serwisu, teraz podjął kontynuację podobnych praktyk. Wygląda na to, że walka z użytkownikami korzystającymi z YouTube z użyciem rozszerzeń blokujących reklamy ma być priorytetem również w 2024 r.

YouTube
20.12.2023 14:54 Płacisz za dostęp do YouTube? Nie szkodzi, reklamy właśnie trafiły także do YouTube Premium

Głównym z argumentów na rzecz wykupienia konta Premium na YouTube jest możliwość korzystania z serwisu bez konieczności oglądania reklam. A przynajmniej tak było dotychczas. YouTube podjął bowiem kolejne działania mające na celu maksymalizację za przychodów, które dotyczą także płacących za dostęp do serwisu.  

telewizja
18.12.2023 20:24 YouTube przekroczył kolejną granicę. Użytkownicy są wściekli

YouTube nie ustaje w próbach zachęcania użytkowników do korzystania z wersji Premium serwisu. Po uniemożliwieniu dostępu osobom blokującym reklamy czy planach wyłączenia Podcastów Google, przyszedł czas na mechanizm, którego chyba niewielu się spodziewało, a który może być kroplą przelewającą czarę goryczy wśród użytkowników.

YouTube
15.12.2023 09:34 Na YouTube pojawią się jeszcze dłuższe reklamy. Pominięcie możliwe dopiero po minucie

Mijający rok w serwisie YouTube minął pod znakiem maksymalizacji przychodów pochodzących z wyświetlania reklam. Dotyczyło to zarówno aplikacji mobilnej, przeglądarkowej wersji serwisu, jak i aplikacji SmartTV. Teraz YouTube ogłasza kolejne zmiany związane z reklamami.

YouTube smartfon
10.12.2023 17:46 Czy warto zapłacić za YouTube Premium? Jedna opcja zmienia wszystko

YouTube to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych platform, także wśród polskich użytkowników. Prócz standardowej, bezpłatnej wersji, internauci mogą skorzystać także z usługi YouTube Premium, która ma poprawiać komfort korzystania z serwisu. Czy warto wydawać na nią ponad 20 złotych miesięcznie? 

szymon-holownia-sejm-obrady
05.12.2023 13:29 Obrady Sejmu do obejrzenia w kinie. Zainteresowanie jest spore, udział będzie bezpłatny

Obrady Sejmu X kadencji cieszą się wręcz rekordowym zainteresowaniem na platformie YouTube. Nawet amerykański Kongres nie może pochwalić się takimi liczbami wyświetleń, co polski Sejm. Dlatego zarządcy Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie postanowili uruchomić transmisję obrad na wielkim ekranie. Chętnych widzów nie brakuje – informuje specjalistyczny serwis komputerswiat.pl.

Szymon Hołownia
02.12.2023 19:40 Już jest pierwszy odcinek videopodcastu Szymona Hołowni. Ujawnia tajemnice Sejmu

O tym, jak dużą popularność cieszą się internetowe transmisje z obrad sejmowych, będą zapewne powstawać prace socjologów. Na kanale Sejm RP na YouTube właśnie zaczęto publikować nowe treści – pojawił się pierwszy odcinek podcastu zapowiedzianego podczas pierwszego posiedzenia Sejmu.

youtube
24.11.2023 13:47 YouTube przechytrzony. Znaleziono sposób na reklamy bez ich blokowania

Nie będzie przesady w twierdzeniu, że YouTube wytoczył już najcięższe działa w walce z użytkownikami, którzy blokują wyświetlanie reklam w serwisie. Jak się już jednak wielokrotnie przekonywaliśmy w podobnych przypadkach, kreatywność internautów jest niewyczerpana i prześcigają się oni w pomysłach na omijanie blokad. Na genialny w swej prostocie pomysł wpadł jeden z użytkowników Reddita.

Szymon Hołownia
23.11.2023 21:53 Kanał Sejmu na YouTube okazał się hitem. Bije rekordy popularności

Od momentu rozpoczęcia obrad nowej kadencji Sejmu, ogromną i dość niespodziewaną popularnością cieszą się transmisje z obrad prowadzone na YouTube. Kanał Sejmu zdobył na tyle dużo widzów, że może ubiegać się o trofeum dla najbardziej popularnych youtuberów. 

demi lovato
17.11.2023 15:12 Lada dzień zaśpiewasz głosem największych gwiazd. Sensacyjne wieści z YouTube

Choć YouTube zadeklarował kontrolę nad filmami wykorzystującymi tzw. sztuczną inteligencję, sam zdecydował się udostępnić narzędzia zdolne do zafałszowywania rzeczywistości. Dzięki nim twórcy na YouTube mogą tak przetworzyć swój głos, by brzmiał on jak głosy należące do największych gwiazd współczesnej muzyki popularnej.

Krzysztof Stanowski
09.11.2023 12:22 Wyszło na jaw, za ile Stanowski sprzedał udziały w Kanale Sportowym. Kwota miała nie ujrzeć światła dziennego

Krzysztof Stanowski odszedł z Kanału Sportowego. Znana jest kwota, za którą sprzedał swoje udziały. Choć wygląda na to, że suma, którą musiał zapłacić biznesmen Maciej Wandzel, miała pozostać niejawna, to internauci okazali się sprytniejsi.

putin
04.11.2023 12:39 Patryk Vega robi film o Putinie, jest zwiastun. "Oby nas nie skarcił za to"

Patryk Vega ogłosił jakiś czas temu zakończenie swojej kariery w Polsce i rozpoczęcie działań na rynku międzynarodowym. Mężczyzna zmienił przy tym pseudonim. Teraz zaprezentował ponadto dziwny zwiastun nowego filmu - to produkcja o Putinie.

YouTube
02.11.2023 13:46 YouTube rozszerza blokowanie użytkowników i podwyższa ceny za wersję Premium

Należący do Google serwis YouTube jednoznacznie zdecydował się na maksymalizację zysków. Nie chodzi już tylko o rozszerzenie blokady użytkowników korzystających z rozszerzeń usuwających reklamy. Równolegle użytkownicy z dwóch państw zapłacą więcej za wersję premium. Jednym z nich jest Argentyna, drugim Polska.

Aplikacja YouTube
29.10.2023 15:14 YouTube wykrywa blokowanie reklam bezprawnie? Europa może zostać bez dostępu do serwisu

Zmierzający ku końcowi rok upłynął na YouTube pod znakiem walki z użytkownikami blokującymi reklamy. Stopniowo wyciągano coraz cięższe działa, aż w końcu dostęp dla osób korzystających z adblockerów został całkowicie wyłączony. Rzecz w tym, że według  europejskiego prawa – być może z naruszeniem prawa.

Jarosław Jakimowicz
20.10.2023 19:10 Jarosław Jakimowicz stracił kolejny kontrakt. Teraz założył własny kanał na YouTube

Jarosław Jakimowicz od jakiegoś czasu boryka się ze sporymi problemami. Najpierw dotknęło go zwolnienie z TVP, a następnie nie wypalił kolejny projekt, w który się zaangażował. Celebryta zniknął z większości mediów, ale nie daje za wygraną.

telefon
20.10.2023 13:15 Już niedługo zaśpiewasz jak Freddy Mercury? Rewolucyjny pomysł YouTube

Po premierze ChatGPT rozpoczęła się trwająca w zasadzie na całym świecie debata na temat roli tzw. sztucznej inteligencji w życiu współczesnego człowieka oraz zagrożeń i pozytywów, jakie może przynieść SI. W Dolinie Krzemowej przeciągają się natomiast, jak tę rewolucję spieniężyć, zwłaszcza w branży kreatywnej.

Stuu Burton
14.10.2023 17:48 Stuart B. ścigany listem gończym został ZATRZYMANY. Policja wydała pilny komunikat

Stuart B., znany szerszej publiczności jako youtuber Stuu Burton, został zatrzymany w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Polska policja właśnie wydała komunikat w tej sprawie.

None
11.10.2023 17:19 YouTube nagle przestał działać, choć nie blokujesz reklam? Znamy przyczyny, oto rozwiązanie problemu

Od maja tego roku część użytkowników YouTube’a napotyka problemy w korzystaniu z serwisu. Z początku były to łatwe do ominięcia okna informujące o blokadzie dostępu, ale dziś utrudnienia przybrały nową formę i skutecznie uniemożliwiają oglądanie filmów. Dotyczy to oczywiście użytkowników korzystających z adblockerów. Problem w tym, że YouTube blokuje także tych, którzy oglądają reklamy. Sprawdźmy, w czym rzecz.

youtube w telefonie
23.09.2023 13:56 YouTube zaskakuje. Oto co czeka użytkowników, takich funkcji jeszcze nie było

YouTube ma ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie, którzy oglądają 1 miliard godzin filmów dziennie. Nic więc dziwnego, że platforma nieustannie się rozwija i pozwala zarówno odbiorcom cieszyć się nowymi opcjami, jak i twórcom czerpać korzyści z nowych funkcjonalności.