Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nie żyje słynny youtuber. Zmarł w nieszczęśliwym wypadku
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 11.06.2024 17:10

Nie żyje słynny youtuber. Zmarł w nieszczęśliwym wypadku

świeca
Fot. Unsplash.com/Sixteen Miles Out

Żona znanego youtubera przekazała tragiczne wieści w mediach społecznościowych, fani i rodzina są w żałobie. Nie żyje Ben Potter, znany w internetowej społeczności jako Comicstorian. Miał zaledwie 40 lat, jego żona poinformowała, że poniósł śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Zmarł Ben Potter

Nie żyje Ben Potter, youtuber znany w sieci pod pseudonimem Comicstorian. Internetowy twórca zmarł 8 czerwca, miał 40 lat. Smutną informację przekazała jego żona Nathalie za pośrednictwem jego mediów społecznościowych.

Dwa dni temu, 8 czerwca, w nieszczęśliwym wypadku zmarł mój mąż Ben Potter – poinformowała na platformie X.

Płacisz kartą? Wielu Polaków nie wie, że popełniają ten błąd

Nie żyje Comicstorian. Fani żegnają zmarłego youtubera

Żona zmarłego youtubera pożegnała męża w poruszających słowach.

Dla wielu z Was był komiksiarzem, opowiadającym historie z wielu różnych mediów. Dla swoich bliskich był jedną z najlepszych i najbardziej wspierających osób, o jakie można prosić. Jako mąż, syn, brat, przyjaciel, a nawet nieznajomy, Ben był kochający i szczery. Był osobą, która potrafiła wysłuchać i znaleźć czas dla bliskich. Robił wszystko, co w jego mocy, żeby wszyscy się śmiali i upewniał się, że wszystko u nich w porządku. Był naszą opoką i dodawał otuchy swoim bliskim, gdy tego potrzebowali – napisała.

Kobieta poprosiła o uszanowanie jej prywatności i czasu na przeżycie żałoby. Pod postem znalazło się tysiące komentarzy od zrozpaczonych fanów.

Comicstorian był niesamowitym twórcą i pionierem, wciągnął w czytanie komiksów masę ludzi. Spoczywaj w pokoju – napisała jedna z osób.

ZOBACZ: Dzwoni nieznany numer? W ten sposób sprawdzisz, kto to

Kim był Ben Potter? Co dalej z jego kanałem?

Kanał Comicstorian, założony przez Bena Pottera, odniósł ogromny sukces. Do tej pory jego profil na YouTubie obserwowało ponad 3 miliony osób. Przez ponad 10 lat tworzył filmy poświęcone swojej największej pasji – komiksom.

Jego kanał był jednym z jego największych osiągnięć i chociaż wszyscy potrzebujemy czasu, aby go opłakiwać, wiem, że nie chciałby, żeby to się tak skończyło – napisała żona Pottera.

Natalie Potter poinformowała, że chciałaby, aby projekt jej zmarłego męża był kontynuowany.

Zespół i ja chcemy to kontynuować. Aby uhonorować go, kontynuując opowiadanie wspaniałych historii przez wspaniałych ludzi, a także podtrzymać pamięć o naszym własnym superbohaterze. Wspieraliśmy się we wszystkim, co chcieliśmy robić i nie mam zamiaru teraz przestać – podsumowała.