Gry

Lego 2K Drive
01.12.2023 12:45 Gorący koniec roku dla graczy. W te gry w grudniu zagramy za darmo

Rozpoczynający się grudzień to kolejna okazja do zdobycia wielu wartościowych gier za darmo. Znamy już większości ofertę usług i najważniejszych sklepów i trzeba przyznać, że świąteczny okres zapowiada się dla graczy całkiem przyzwoicie.

Netflix
29.11.2023 20:15 To może być hit. Na Netfliksie będzie można ograć Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Na próbach trafienia ze swoją ofertą do graczy polegli już najwięksi – w ostatnim czasie z tego niełatwego rynku wycofał się m.in. Amazon. Kiepsko idzie także Netfliksowi, który jak dotąd bez sukcesów próbuje umożliwiać granie w swojej usłudze. To się jednak może zmienić za sprawą bodaj najsłynniejszej serii gier wideo w historii.

wiedźmin 3
29.11.2023 17:01 Nowe wieści o kolejnej grze z serii „Wiedźmin” – twórcy zapowiadają niespotykaną dotąd skalę

Przy okazji ogłoszenia wyników finansowych CD Projekt RED poinformował o postępach w pracach nad kolejnymi produkcjami. Po sukcesie dużej aktualizacji i dodatku do Cyberpunka siły producenta miały zostać przekierowane na pracę nad projektem, do którego przylgnęła już łatka „Wiedźmin 4”.

playstation 5
23.11.2023 23:00 Sony oskarżone o monopol. Gracze domagają się gigantycznego odszkodowania

Współczesne metody dystrybucji treści, które uległy w ogromnej części całkowitej cyfryzacji, zachęcają producentów do tego, by zawłaszczać kanały sprzedażowe. Dostrzegli to brytyjscy posiadacze PlayStation, którzy żądają od Sony zwrotu części pieniędzy wydanych w PlayStation Store.

half-life
19.11.2023 21:22 Kultowy Half-Life w specjalnej, odświeżonej edycji dostępny za darmo. Trzeba się pośpieszyć

Choć dla wielu graczy wiadomość ta może być bolesnym uświadomieniem upływu czasu, od premiery pierwszej części Half-Life’a minęło dokładnie 25 lat. Od ćwierć wieku gra i jej kontynuacja pozostają punktem odniesienia i przykładem zrewolucjonizowania  gatunku FPS. Valve postanowiło uczcić 25. urodziny HL pięknym prezentem dla graczy.

Black Friday
11.11.2023 23:02 PS5 w rekordowo niskiej cenie. Sony zaszalało z okazji Black Friday

Nachodzi Black Friday, a to zawsze dobra okazja dla zakupów dla graczy. Za sprawą wpisu opublikowanego na łamach oficjalnego hiszpańskiego bloga PlayStation, wiemy już, jakie obniżki cen na konsole i gry przygotowało Sony.

Steam Deck OLED
11.11.2023 19:26 Steam Deck OLED już od 16 listopada w sprzedaży. Lista nowości zaskakuje

Osoby poszukujące prezentu świątecznego dla graczy mogą zaniechać dalszych eksploracji ofert – Valve zaprezentował właśnie nowy wariant konsoli przenośnej Steam Deck. Nie tylko gruntownie odświeżono wiele komponentów, ale też zastosowano nowy ekran. Z pewnością niewiele jest rzeczy, z których gracz pod choinką ucieszy się bardziej.

Kontroler Xbox
30.10.2023 11:12 Microsoft rozzłościł graczy. Rusza blokada „nieautoryzowanych” akcesoriów gamingowych

Konkurencja w tej generacji konsol jest wyjątkowo zacięta. Zarówno PlayStation 5, jak i Xbox w obu wariantach mają do zaoferowania bardzo wiele i każdy może wybrać coś dla siebie. Niestety Microsoft podjął właśnie decyzję, która może przesunąć szalę zwycięstwa na stronę Sony.

komputer
22.10.2023 15:16 Blizzard wypełnił komputer ludzką krwią? Dziwna kampania podbija świat

Blizzard wpadł na pomysł bardzo nietuzinkowej kampanii, którą wprowadzono przy okazji niedawnej premiery drugiego sezonu “Diablo IV”. “Sezon Krwi” niesie ze sobą prawdziwy deszcz nagród, ale i deszcz tytułowego płynu ustrojowego. Jak to, zapytacie? Oto co tym razem wymyślili.

Disco Elysium - artwork
22.10.2023 14:21 Stos darmowych gier do zgarnięcia w sklepach i usługach. W co warto zagrać pod koniec października?

Zbliżający się wielkimi krokami koniec miesiąca to dobry czas, by przyjrzeć się ofercie sklepów i usług, które całkowicie za darmo lub w ramach abonamentu oferują nam nowe, ciekawe produkcje. Oto co mamy do dyspozycji w drugiej połowie listopada i najbliższej przyszłości.

debiut
15.10.2023 10:13 DRAGO entertainment ma na koncie spore sukcesy. Teraz zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych

Po zaledwie dwóch i pół roku obecności na rynku NewConnect, krakowski producent gier DRAGO entertainment zadebiutuje na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W portfolio spółki znajduje się m.in. kultowy „Gas Station Simulator”, który osiągnął sprzedaż przekraczającą milion egzemplarzy.

None
14.10.2023 15:38 Największe przejęcie tego roku sfinalizowane! Ta transakcja zatrzęsie branżą gier wideo

Niemal dwa lata – tyle zajęło Microsoftowi uzyskanie zgód od regulatorów, aby przejąć Activision Blizzard. Jest to zdecydowanie najważniejsze przejęcie tego roku w branży i jeden z największych zakupów w historii rynku gier wideo. Wydarzenie tego kalibru będzie miało wpływ na cały rynek i poniekąd kierunek jego rozwoju, czyniąc Microsoft jednego z największych graczy także w tym segmencie.

lords of the fallen
14.10.2023 09:33 "Lords of the Fallen", pierwsze recenzje i stan akcji CI Games. Gra trafiła już do GeForce NOW

“Lords of the Fallen”, które miało premierę 13 października 2023 r. przyciąga kolejnych graczy i co rusz pojawiają się nowe recenzje. Pozycja trafiła już również do usługi GeForce NOW. Jak się, póki co, prezentują opinie o grze? W jaki sposób jej premiera wpłynęła na akcje polskiego przedsiębiorstwa CI Games, które jest wydawcą? 

None
05.10.2023 20:42 Duże zmiany w CD Projekt: DLC do Cyberpunka 2077 radzi sobie świetnie, po 29 latach z zarządu odchodzi Adam Kiciński

CD Projekt podzielił się najnowszymi wynikami, które są o tyle ważne, że obejmują już okres po premierze Widna Wolności, jedynego jak dotąd i najpewniej ostatniego DLC do gry Cyberpunk 2077. Wyniki dodatku są więcej niż zadowalające, jednak nie to wysuwa się na pierwszy plan, lecz bardzo duże przetasowanie w kierownictwie Redów.

netflix
30.09.2023 19:14 Netflix bierze się za kolejne kultowe tytuły. Nie wiadomo czy się cieszyć, czy płakać

Netflix zorganizował wirtualne wydarzenie o nazwie Drop 01. W trakcie podano wiele informacji między innymi o przebiegu prac nad adaptacjami kilku klasyków. Reakcje fanów mogą być różne. Jakie tytuły wzięto na warsztat i czego można się spodziewać?

dawid podsiadło
28.09.2023 19:33 Ale heca, Dawid Podsiadło w Cyberpunku 2077 "Widmo Wolności". Tytuł trafił już do GeForce NOW

Dawid Podsiadło pojawił się w produkcji, która już trafia na pierwsze miejsca zestawień pod względem popularności na całym świecie. Polak został zaproszony do tego dzieła obok takich osobistości, jak Keanu Reeves czy Idris Elba. 

gra
28.09.2023 14:12 Polacy kochają grać w gry. Oto jakich dokonujemy w tej kwestii wyborów

Gry wideo są w naszym kraju popularną formą spędzania wolnego czasu – Polacy grają chętnie i nie ma tu znaczenia wiek, wykształcenie czy poziom zarobków, jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Huawei CBG Polska. Wiemy, co w związku z chęcią grania w gry lubimy wybierać najbardziej.

  • 1
  • 2