Bank

santander
15.05.2024 18:15 Potężny wyciek danych z Santander. Co z klientami banku w Polsce?

Santander znalazł się w centrum uwagi z powodu poważnego wycieku danych. Pomimo globalnego zasięgu incydentu, bank twierdzi, że dane polskich klientów pozostały nienaruszone. Przekazujemy kluczowe informacje, które pozwolą Ci zrozumieć sytuację i dowiedzieć się, jakie działania zostały podjęte, abyśmy nie musieli martwić się o swoje bezpieczeństwo.

banki
23.08.2023 09:46 Alarm dla niemal 3 milionów klientów dwóch dużych banków. Pieniądze Polaków znów zagrożone

Cyberprzestępcy ponownie atakują klientów banków. Złodzieje chcą wykraść dane logowania, aby móc z łatwością dobrać się do pieniędzy Polaków. Oszuści przejmują loginy i hasła użytkowników, uzyskują dostęp do konta bankowego ofiary i kradną umieszczone na nim środki. Lepiej mieć się na baczności.

bankomaty
04.07.2023 20:50 Blokada konta bankowego. Za co bank może zablokować środki i jak je odzyskać?

Próbujesz wypłacić pieniądze z bankomatu lub zapłacić za zakupy w sklepie, ale dostajesz komunikat o odmowie wykonania transakcji. Dlaczego bank zablokował konto, z jakiego powodu nie możesz korzystać ze zgromadzonych środków i jak odzyskać dostęp do rachunku?

pieniądze
03.07.2023 21:31 Dodatkowe 1000 zł na dowolny cel. Zostało jeszcze tylko kilka dni, aby je dostać

Dodatkowe tysiąc złotych na dowolny cel można otrzymać po wykonaniu kilku prostych kroków. O ten zastrzyk gotówki ubiegać się może każdy, jednak są pewne warunki. Warto się pospieszyć, czas mija 11 lipca.

pekao
22.06.2023 10:57 „Opiszę swoją historię, bo czuję, że banki są bezkarne”. Klient dużego banku przerywa milczenie

„Opiszę swoją historię, bo czuję, że banki są bezkarne”, napisał klient Pekao S.A. Mężczyzna przeżył chwile grozy — jego pieniądze nagle, bez żadnego uprzedzenia, zniknęły z konta. Sprawę skierował do Rzecznika Finansowego.

pko
01.06.2023 20:28 Od dziś wielkie zmiany w PKO BP. Klienci muszą uważać

Dziś, czyli 1 czerwca, zaczęły obowiązywać zmiany w PKO BP. Bank zmodernizował regulaminy kont oraz tabele opłat i prowizji. Trzeba uważnie czytać nowe wytyczne.