Tech.BiznesINFO.pl > Akcje I Obligacje

Akcje I Obligacje

telefon
10.04.2024 13:46 Poważna awaria w mBanku. Klienci nie mogą płacić BLIK-iem

Klienci mBanku zgłaszają poważne problemy z działaniem systemu płatności BLIK. Niemożliwe jest skorzystanie z jego najczęściej używanych funkcji, zalecane jest korzystanie z alternatywnych sposób przeprowadzania transakcji.

Facebook
05.01.2024 22:36 Założyciel Facebooka znowu zaskakuje. Sprawdź, ile zarobił

Giełda - to słowo towarzyszyło skojarzeniom wokół twórcy Facebooka przez ostatnie dwa miesiące. Mark Zuckerberg przez ten czas pozbywał się swoich udziałów i zarobił przy tym naprawdę ogromne pieniądze.

debiut
15.10.2023 10:13 DRAGO entertainment ma na koncie spore sukcesy. Teraz zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych

Po zaledwie dwóch i pół roku obecności na rynku NewConnect, krakowski producent gier DRAGO entertainment zadebiutuje na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W portfolio spółki znajduje się m.in. kultowy „Gas Station Simulator”, który osiągnął sprzedaż przekraczającą milion egzemplarzy.

lords of the fallen
14.10.2023 09:33 "Lords of the Fallen", pierwsze recenzje i stan akcji CI Games. Gra trafiła już do GeForce NOW

“Lords of the Fallen”, które miało premierę 13 października 2023 r. przyciąga kolejnych graczy i co rusz pojawiają się nowe recenzje. Pozycja trafiła już również do usługi GeForce NOW. Jak się, póki co, prezentują opinie o grze? W jaki sposób jej premiera wpłynęła na akcje polskiego przedsiębiorstwa CI Games, które jest wydawcą?